Zaloguj się

Ferag i MakroSolutions łączą siły

  •  Oprac. M.T.
  • Kategoria: Logistyka

Ferag, wiodąca marka w świecie intralogistyki, ogłosiła  połączenie z  MakroSolutions. Ten strategiczny alians ma na celu dalsze wzmocnienie  pozycji obu firm i zaoferowanie  klientom rozszerzonego, a także bardziej innowacyjnego portfolio usług.

Połączenie z MakroSolutions, renomowanym dostawcą rozwiązań w zakresie automatyzacji,  wnosi bardzo dużo do rodziny Ferag. Jest to przede wszystkim dodatkowa wiedza i zasoby w zakresie automatyzacji, robotyki oraz procesów cyfrowych. Synergia działań pozwoli nie tylko rozszerzyć  możliwości w zakresie korzystania z wiodących technologii, ale też poprawi  obsługę  klientów dzięki udoskonalonym procesom oraz niestandardowym rozwiązaniom typu: cross-plant i cross-technology.

– Razem z MakroSolutions, możemy zaoferować naszym odbiorcom  jeszcze większą wartość dodaną – mówi Tommaso Ramundo, CEO Grupy Ferag. Z kolei Gideon Martz, nowy Dyrektor Zarządzający ds. przemysłu graficznego Grupy Ferag dodaje, że kooperacja obu firm  oznacza nie tylko rozszerzenie portfolio – To  także wzmocnienie naszego potencjału, który pozwoli  sprostać potrzebom naszych klientów w nieustannie zmieniającym się świecie.

Warto dodać, że w strukturach organizacji pojawiła się także nowa osoba, Matthias Höwer, który objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego  ds. intralogistyki w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu jako dyrektor zarządzający w intralogistyce, posiada on rozległą wiedzę specjalistyczną w zakresie udanych realizacji projektów w obszarach przemysłu, produkcji, handlu detalicznego i e-commerce zarówno w małych, jak i dużych firmach – Jestem przekonany, że razem będziemy pozytywnie kształtować przyszłość naszych klientów dzięki elastycznym produktom i usługom, umożliwiając im reagowanie na aktualne potrzeby rynkowe.

Fuzja Ferag i MakroSolutions wyznacza nowe standardy w zakresie optymalnych  rozwiązań  przeznaczonych dla branży graficznej na całym świecie. Klienci Ferag i MakroSolutions mogą oczekiwać płynnej integracji know-how i obsługi klienta na najwyższym poziomie.

Czytaj także:
Skoda stawia na digitalizację i unifikację procesów logistycznych
Sorter ferag.denisort - transport paczek do 30 kg
Cyfrowy bliźniak zwiększa szybkość i bezpieczeństwo obsługi przesyłek drobnicowych

Zaloguj się by skomentować