Zaloguj się

Webfleet wprowadza rozwiązania do zarządzania flotą na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Webfleet wprowadza swoje rozwiązania do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, rozszerzając swoją międzynarodową działalność na region Bliskiego Wschodu. Oficjalna inauguracja pokazała, że organizacje pragną rozwijać innowacyjne technologie w zakresie zrównoważonej mobilności i optymalizować operacje flotowe.

Ponad 60.000 klientów na całym świecie korzysta z szerokiej oferty usług Webfleet, obejmującej monitorowanie pojazdów i zasobów, kompleksowe zarządzanie flotą, gromadzenie danych diagnostycznych, optymalizację tras w czasie rzeczywistym, wskazówki dla kierowców, telematykę wideo i wiele innych. Wejście na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich utoruje drogę do bardziej zrównoważonej przyszłości dzięki rozwiązaniom mobilnym opartym na danych, wspierającym menedżerów flot i kierowców w oszczędzaniu paliwa i redukcji emisji CO2. Pomoże to zachować zgodność ze zmieniającymi się przepisami i umożliwi elektryfikację flot przy jednoczesnym prowadzeniu rentownej i niezawodnej działalności biznesowej.
- Wprowadzenie Webfleet na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich to strategiczne posunięcie i kolejny krok w naszej globalnej strategii ekspansji. Z optymizmem patrzymy na transformacyjny wpływ, jaki nasze rozwiązania będą miały na zarządzanie flotą w tym regionie. Oprócz tradycyjnych ofert telematycznych Webfleet zapewni przedsiębiorstwom, zarówno małym, jak i dużym, przydatny wgląd w dane, aby zwiększyć wydajność operacyjną, obniżyć koszty i poprawić bezpieczeństwo na drogach, a także umożliwić prowadzenie bardziej zrównoważonej działalności – mówi Jan Maarten de Vries, President of Fleet Management Solutions w Bridgestone Mobility Solutions.

Czytaj także:
Zaniedbane obszary zrównoważonego transportu w Polsce
Podwójne innowacje w logistyce miejskiej
Branża transportu drogowego potrzebuje wsparcia dla rozwiązań bezemisyjnych

Zaloguj się by skomentować