Zaloguj się

BauWatch nowym najemcą w Panattoni Park Pruszków VI

  •  Oprac. M.T.
  • Kategoria: Logistyka

Firma BauWatch wynajęła 1650 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Pruszków VI. Negocjacje warunków pierwszego obiektu magazynowego w Polsce spółka BauWatch powierzyła firmie doradczej Newmark Polska.

BauWatch to holenderski dostawca rozwiązań służących do zabezpieczania terenów inwestycji, w tym placów budowy oraz projektów energetycznych i infrastrukturalnych, przed dostępem osób niepowołanych. Spółka powstała w 2008 r. i szybko zdobyła zaufanie klientów. Aktualnie ma oddziały w Niemczech, Belgii, Francji, Austrii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i we Włoszech, a od niedawna również w Polsce. Aby zapewnić bezpieczeństwo terenów objętych nadzorem, firma BauWatch wykorzystuje maszty wyposażone w kamery i inteligentne oprogramowanie, a także utrzymuje certyfikowane centra monitoringu z najnowocześniejszą technologią. Przewagą oferty spółki jest pełna integracja łańcucha rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, co pozwala zaoferować kompleksową usługę.

– Polski rynek budowlany oferuje znaczącą możliwość wprowadzenia naszych innowacyjnych rozwiązań. Rozumiemy krytyczne znaczenie zabezpieczania niezbędnych i kosztownych materiałów, aby utrzymać postęp w projektach budowlanych. Naszym celem jest dostarczenie rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, które umożliwią naszym klientom skupienie się na ich podstawowej działalności biznesowej – zauważa Aleksander Wilczewski, dyrektor zarządzający BauWatch Poland.

– W związku z wejściem na polski rynek spółka BauWatch zleciła nam rozpoznanie rynku i następnie negocjacje warunków komercyjnych z wynajmującym. Projekt okazał się wyzwaniem, z uwagi na wymagania Klienta odnośnie przechowywanych materiałów. Powierzchnia magazynowa zostanie przez Panattoni dostosowana do przechowywania ADR w oczekiwanych przez Klienta ilościach, co pozwoli mu na sprawne prowadzenie działalności. Cieszymy się, że firma BauWatch obdarzyła nas zaufaniem i wierzymy, że dzięki optymalnym warunkom do rozwoju odniesie ona sukces na kolejnym europejskim rynku – dodaje Jakub Dudkiewicz, Senior Associate w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w Newmark Polska.

Położony w Pruszkowie nowoczesny park magazynowy Panattoni Park Pruszków VI wyróżnia się nie tylko dogodną lokalizacją, ale również wykorzystaniem wielu proekologicznych rozwiązań – co znajduje odzwierciedlenie w certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent. Bliskość stolicy i autostrady A2, dostępność wykwalifikowanej kadry oraz energia uzyskiwana ze źródeł odnawialnych – to tylko kilka z zalet tego obiektu.

Czytaj także:
Pierwszy najemca w Gdynia City Logistics
Rusza budowa City Logistics Warsaw Airport IV
Grupa Muszkieterów przedłuża najem w GLP Poznań

Zaloguj się by skomentować