Zaloguj się

Nowe rozwiązanie DHL dla e-commerce

  •  Oprac. M.T.
  • Kategoria: Logistyka

DHL eCommerce Polska i Militaria.pl po raz kolejny łączą siły, tym razem wprowadzając nowe rozwiązanie na polskim rynku handlu internetowego. Nowoczesne usługa umożliwia klientom sklepu online Militaria.pl składanie zamówień do godziny 23:59, z gwarancją doręczenia przesyłki już następnego dnia. Jest to pierwsza tego typu usługa na polskim rynku.

Szybkość i elastyczność rozwiązań w e-commerce

Zamówienia do godziny 23:59 z doręczeniem następnego dnia – to bezprecedensowa oferta, która znacząco umacnia pozycję DHL eCommerce Polska na silnie konkurencyjnym rynku e-commerce. Firma znana z zaawansowanych i dopasowanych do potrzeb klientów rozwiązań logistycznych, wdrożyła nowatorskie rozwiązanie, definiując nowe standardy obsługi klienta.

Jako pierwsi wydłużamy tak mocno okno czasowe zamówień z gwarancją dostawy następnego dnia. Nasza współpraca z Militaria.pl otwiera nowe możliwości dla klientów, umożliwiając im jeszcze szybsze i wygodniejsze zakupy online. Jesteśmy dumni, że realizujemy pionierskie projekty ze sprawdzonymi partnerami na rynku e-commerce, takimi jak sklep Militaria.pl. Wciąż poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, stanowiących naszą przewagę konkurencyjną i stale zmieniamy układ sił na mapie usług kurierskich w Polsce. Infrastruktura i najnowsze rozwiązania jakimi dysponujemy sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniu dostarczenia zamówień następnego dnia, złożonych nawet na minutę przed północą – mówi Tadeusz Puchała, wiceprezes ds. sprzedaży DHL eCommerce Polska.

Nowa usługa realizowana przez DHL eCommerce Polska oznacza, że zakupy mogą być realizowane z niespotykaną dotąd prędkością i precyzją. Dodatkowym atutem są wygodne i dopasowane do potrzeb klientów dostawy. W tym przypadku zamawiający może wybrać najbardziej dogodną formę doręczenia przesyłki. DHL oferuje doręczenie pod wskazany adres oraz dostawy do rozbudowanej sieci out of home, obejmującej punkty obsługi paczek w ulubionych sieciach handlowych i automaty paczkowe, w których paczka poczeka na odbiór aż 4 dni. Łącznie to 18 000 punktów, znajdujących się w dogodnych lokalizacjach w całym kraju. 

Późne zamówienia, błyskawiczne dostawy

Nowa inicjatywa to odpowiedź na wyzwania współczesnego rynku e-commerce, gdzie szybkość dostawy i elastyczność w dopasowaniu usług są szczególnie ważne dla konsumentów.

Sukcesywne wydłużanie czasu składania zamówień wyróżnia nas na tle światowych e-commersów. Opinie, potrzeby i oczekiwania klientów to kluczowe wartości, które łączą nas z DHL eCommerce Polska. Od lat dokładamy starań, aby świadczone przez nas usługi były jak najlepszym dopełnieniem oferty sprzedażowej. Na tej bazie powstała idea DHL 23:59, którą właśnie wdrożyliśmy. Mamy nadzieję, że wydłużony czas zamawiania w pełni usatysfakcjonuje osoby decydujące się na zakupy w Militaria.pl – komentuje Kamil Skrzypczak, prezes zarządu Militaria.pl.

Czytaj także:
ID Logistics współpracuje z Galerią Lafayette
DHL z nowym Międzynarodowym Centrum Logistycznym w Poznaniu
DSV – Global Transport and Logistics i Tchibo Polska kontynuują współpracę

Zaloguj się by skomentować