Zaloguj się

Emirates SkyCargo już na cargo.one

Nowy serwis potwierdzi obecność Emirates SkyCargo na trzech największych rynkach cyfrowych, zapewniając klientom z całego świata szerszy wybór i większą elastyczność.

Umacniając swoją obecność na trzech największych cyfrowych rynkach logistyki transportu lotniczego, Emirates SkyCargo jest teraz obecny na cargo.one. Partnerstwo podkreśla wieloletnie zaangażowanie Emirates SkyCargo we wdrażanie rozwiązań cyfrowych, które usprawniają działalność, zwiększają wydajność i generują wartość dodaną dla globalnej bazy klientów. Współpraca z cargo.one, wzmacniająca zaawansowaną i zorientowaną na klienta strategię dystrybucji cyfrowej, zapewnia dostępność ofert Emirates SkyCargo tam, gdzie klienci chcą dokonać zamówień.

Za pośrednictwem cargo.one klienci uzyskają wgląd do rozkładów lotów Emirates SkyCargo, cenników i warunków umów, a także dostęp w czasie rzeczywistym do aktualnej przestrzeni ładunkowej, co umożliwi spedytorom dokonywanie natychmiastowych rezerwacji w dowolnym momencie. W początkowej fazie partnerstwo obejmie wybrane kraje w Europie, a następnie rozszerzy się na obie Ameryki, Afrykę, Daleki Wschód i Australazję. Cargo.one przyczynia się obecnie do cyfrowego rozwoju Emirates SkyCargo na rynku, oferując bezproblemową rezerwację i docierając do 15 000 spedytorów w każdym zakątku świata.

– Cyfryzacja to kluczowy sposób, w jaki pomagamy światu sprawniej funkcjonować, zapewniając spedytorom elastyczne i wygodne możliwości bezproblemowego dostępu do światowej klasy produktów i usług Emirates SkyCargo. Z kolei poprzez usprawnienie ofert i rezerwacji umożliwiamy zespołom skupienie się na zapewnieniu wyjątkowej obsługi klienta, która jest fundamentem naszej marki. Będziemy nadal inwestować w rozwiązania cyfrowe i partnerstwa, takie jak cargo.one, aby jeszcze bardziej poprawić obsługę klientów i przyspieszyć przepływ towarów na całym świecie – powiedział  Jeffrey van Haeften, Senior Vice President Cargo Commercial Worldwide, Emirates SkyCargo.

Na cargo.one znajdują się cztery podstawowe produkty Emirates SkyCargo, w tym Emirates Fresh i Emirates Fresh Breathe – zintegrowany i responsywny łańcuch dostaw przeznaczony dla towarów łatwo psujących się. Emirates Airfreight Priority dedykowany jest dla pilnych przesyłek wymagających szybkiego i niezawodnego transportu a Emirates Airfreight do szybkiego i ostrożnego transportu ładunków ogólnych.

Czytaj także:
Generatywna AI wsparciem dla branży transportu lotniczego
Emirates SkyCargo wprowadza w Polsce usługę Road Feeder Service
Cyberbezpieczeństwo w transporcie

Zaloguj się by skomentować