Zaloguj się

Galvion w 7R City Park Gdańsk Airport I

  •  Oprac. M.T.
  • Kategoria: Logistyka

Firma Galvion wynajęła w 7R City Park Gdańsk Airport I powierzchnię ok. 3,6 tys. mkw., gdzie mieścić się będzie nie tylko hala do produkcji i montażu hełmów bojowych, ale także zaplecze odpowiedzialne za serwis, wsparcie, modernizację i szkolenia.

 

–  Spodziewamy się, że do 2025 roku zapotrzebowanie w NATO i krajach europejskich na nasze hełmy balistyczne wyniesie 1,5 mln sztuk. Galvion jest zaangażowany w dostarczanie wartości dla swoich globalnych partnerów i programów, z naciskiem na odpowiedzialne działania regionalne. Rozszerzając działalność na kontynent europejski, będziemy mogli zwiększyć dostawy, a także szybciej wesprzeć klientów na całym świecie. Po długich poszukiwaniach odpowiedniej lokalizacji wybraliśmy Polskę i okolice Gdańska. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie działalności w tym regionie i zwiększenie naszych możliwości w przyszłości. Dziękujemy zespołowi 7R za partnerstwo w tym niezwykłym projekcie.
mówi Jonathan Blanshay, założyciel i prezes zarządu Galvion.

7R City Park Gdańsk Airport I tworzą trzy hale o łącznej powierzchni 40,5 tys. mkw., wyposażone w ekologiczne i innowacyjne rozwiązania, sprzyjające środowisku oraz zapewniające wysoki komfort pracy, co potwierdza certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. W projekcie zastosowano m.in. instalację fotowoltaiczną o mocy 250 kWp z możliwością rozbudowy, najwyższej jakości izolację termiczną ścian, doświetlenie światłem dziennym uzupełnią lampy LED. Park znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji - zaledwie 800 metrów od zjazdu z trasy S6, 13 km od centrum Gdańska, 4 km od lotniska Lecha Wałęsy i 25 km od portu w Gdyni.

– 7R specjalizuje się w budowaniu wysokiej jakości magazynów, ale także hal produkcyjnych, dostosowanych do potrzeb i specyfiki działalności naszych klientów. Wzrost znaczenia Polski również jako europejskiego hubu produkcyjnego zwiększył popyt na nowoczesne obiekty przemysłowe, takie jak 7R City Park Gdańsk Airport I. Jest to przykład doskonale położonego parku – z łatwym dostępem do Trójmiasta i portów bałtyckich, który łączy funkcje magazynowe i produkcyjne, a także posiada zaplecze biurowe –  komentuje Marzena Taube, Leasing Director w 7R.

7R City Park Gdańsk Airport I został skomercjalizowany w 80 proc. Do wynajęcia pozostał ostatni wolny moduł, liczący 7500 mkw. powierzchni magazynowej i 280 mkw. powierzchnibiurowej. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Pekabex.

Czytaj takżE:
Focus Garden w 3LP w Zgierzu
7R Park Beskid III gotowy do wynajęcia
Bohnenkamp w MLP Łódź

Zaloguj się by skomentować