Zaloguj się

IV edycja ogólnopolska konferencja – Innowacje w Logistyce i Produkcji oraz Współpraca Nauka – Biznes

  •  Oprac. M.T.
  • Kategoria: Konferencje

10 kwietnia 2024 w Opolu odbyła się IV edycja ogólnopolskiej konferencji:  „Innowacje w Logistyce i Produkcji” i „Współpraca Nauka – Biznes”.

Wydarzenie to zostało zorganizowane przez LUCA Logistic Solutions, Wydział Inżynierii Produkcji i Logistyki Politechniki Opolskiej i Stowarzyszenie Logistyków Polskich.

Konferencja była skierowana do managerów, kierowników, specjalistów odpowiedzialnych za logistykę i produkcję oraz naukowców i nauczycieli uczelni wyższych i szkół branżowych.

Udział w konferencji dla zaproszonych gości był bezpłatny. Pomimo zamkniętego charakteru konferencji wzięło w niej udział blisko 200 osób z 94 firm.

W programie konferencji znalazło się 19 wykładów i prezentacji obejmujących innowacje oraz  dobre praktyki  w logistyce i produkcji, wykorzystanie sztucznej  w przemyśle, inteligentną intralogistykę,  robotyzację, problemy elektromobilności, optymalizację procesów i transportu, nowości technologiczne takie jak Li-Fi oraz przykłady wdrożeń najnowszych rozwiązań informatycznych.

Program oraz galeria konferencji są dostępne na stronie konferencji: https://www.innowacjelogistyczne.pl/

Czytaj także:
Dobre perspektywy dla rynku magazynowo-przemysłowego w Polsce
Ambitne cele redukcyjne dla bezemisyjności transportu ciężkiego - Raport EFL
Eksperci komentują 2024 rok w branży spedycyjnej

Zaloguj się by skomentować