Zaloguj się

UNIQ LOGISTIC pozostaje w Kutno Logistics Centre

  •  Oprac. M.T.
  • Kategoria: Logistyka

Firma UNIQ LOGISTIC, kompleksowy operator usług logistycznych, zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu w centrum logistycznym Kutno Logistics Centre. Najemca będzie nadal korzystał z blisko 2 500 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej. Renegocjacje ze strony UNIQ LOGISTIC prowadził dyrektor operacyjny Jonasz Galicki, natomiast usługi doradcze dostarczyli Hubert Wojtera i Damian Kińczyk z AXI IMMO, największej polskiej agencji nieruchomości komercyjnych.

UNIQ LOGISTIC w Kutnie na dłużej

UNIQ LOGISTIC to firma polska działająca w sektorze TSL. Firma oferuje kompleksowe usługi logistyczne, skupiając się na zapewnieniu terminowych dostaw oraz optymalizacji kosztów. Jej siedziba główna znajduje się w Łodzi. UNIQ LOGISTIC prowadzi również działalność w innych kluczowych lokalizacjach logistycznych w Polsce, takich jak Gdynia, Katowice, Poznań, Warszawa i Wrocław. UNIQ LOGISTIC działa od 2008 r. na krajowym rynku.

– Decyzja o odnowieniu obecnej umowy najmu w Kutnie opiera się na chęci dalszej współpracy ze sprawdzonymi partnerami biznesowym. Po pierwsze kontynuujemy realizację kontraktu z Klientem w oparciu o efektywne rozwiązania i spójne strategie biznesowe. Jednocześnie cały czas dążymy do podnoszenia standardu oferowanych usług oraz rozwoju w nowych obszarach dystrybucyjnych. Po drugie wynajmujący zapewnia nam niezawodną przestrzeń do prowadzenia działalności, a także wykazuje się profesjonalizmem i elastycznością w dostosowywaniu się do zmieniających się potrzeb biznesowych – wyjaśnia Jarosław Płusa, Prezes, UNIQ LOGISTIC, wyjaśnia.

Najemca pozostanie na ponad 2 400 mkw. powierzchni magazynowej wraz z uzupełniającą ją częścią biurowo-socjalną o powierzchni około 70 mkw.

Łódzkie – strategiczna lokalizacja dla firm logistycznych

– Województwo łódzkie to dynamicznie rozwijający się region, który odgrywa kluczową rolę na polskim rynku magazynowym. Dzięki swojemu strategicznemu położeniu i doskonale rozwiniętej infrastrukturze drogowej, zarówno Łódź, jak i leżące na północy regionu Kutno od lat pozostają interesującymi lokalizacjami dla różnych grup najemców, szczególnie dla firm logistycznych. Pośród innych zalet regionu należy wymienić dużą elastyczność i możliwości deweloperów w dostosowaniu powierzchni do indywidualnych potrzeb klientów – mówi Hubert Wojtera, Dyrektor, Dział Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych, AXI IMMO.

Pewna współpraca i stabilność

– Przedłużenie umowy najmu w tej samej lokalizacji to zawsze dobra informacja dla najemcy i wynajmującego. Nasz Klient może bez przeszkód kontynuować korzystanie z doskonałej infrastruktury  dogodnej lokalizacji, zapewniając sobie stabilność na kolejny okres. Z kolei dla wynajmującego odnowienie umowy to pewność współpracy ze sprawdzonym partnerem oraz minimalizacja ryzyka związanego z poszukiwaniem nowego najemcy. Dla obu stron to zdecydowanie krok naprzód, który powinien z powodzeniem umocnić ich relację biznesową – mówi Damian Kińczyk, Associate Director, Dział Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych, AXI IMMO

– To, że UNIQ LOGISTIC przedłużył umowę najmu w strategicznie zlokalizowanym Kutno Logistics Center, jest dowodem na funkcjonalność, dostępność i bezpieczeństwo obiektu. Najemca docenił korzystne położenie oraz potwierdził, że powierzchnia spełnia wszystkie jego wymagania operacyjne i logistyczne. Najbardziej cieszy fakt, że doceniono wysiłki naszego zespołu, który utrzymuje silne relacje z UNIQ LOGISTIC i innymi najemcami, aktywnie pracując nad dostosowaniem się do ich obecnych i przyszłych wymagań dotyczących przestrzeni – podsumowuje Michał Adamski, Asset Manager, CBRE IM, podsumowuje.

Kutno Logistics Centre to nowoczesne centrum dystrybucyjne oferujące blisko 72 000 mkw. powierzchni magazynowej. Parka logistyczny znajduje się tuż przy węźle drogowym „Kutno” przecinającym autostradę A1 z drogą krajową 92, a także ok. 20 minut od skrzyżowania autostrad A1 i A2. Takie położenie zapewnia komfortowe warunki do dystrybucji towarów w każdym kierunku w Polsce.

Czytaj tajkże:
CEVA Logistics inwestuje w nowy park logistyczny
Hillwood zwiększa finansowanie inwestycji w Zgierzu
SUUS dalej rozwija się na Podlasiu

Zaloguj się by skomentować