Zaloguj się

Exact Systems wprowadza się do Hillwood Częstochowa-Miasto

  •  Oprac. M.T.
  • Kategoria: Logistyka

Exact Systems to kolejna firma, który wprowadzi się do parku logistycznego Hillwood Częstochowa – Miasto wynajmując 3 250 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej.

Firma Exact Systems, która specjalizuje się w selekcji, kontroli oraz naprawie komponentów i podzespołów w branży motoryzacyjnej, zdecydowała się na wynajem 3250 metrów kwadratowych powierzchni magazynowo-biurowej, z czego ponad 360 metrów kwadratowych zostało dostosowanych na cele biurowo - socjalne. Exact Systems przejął powierzchnię do użytku pod koniec kwietnia. Specjalnie dla tego najemcy współczynnik doświetlenia powierzchni magazynowej został zwiększony do 12,5%. Wydzielono również specjalne strefy dla poszczególnych klientów firmy.

– Dynamiczny rozwój biznesu sprawia, że zatrudniamy więcej pracowników i potrzebujemy większej i bardziej nowoczesnej powierzchni. Ta w Hillwood Częstochowa - Miasto jest dokładnie tym czego szukaliśmy. Świetna lokalizacja oraz nowoczesna powierzchnia magazynowa spełniają w pełni nasze oczekiwania. Obecnie trwa proces adaptacji pod nasze potrzeby. Przeprowadzka firmy umożliwi nam stworzenie ponad 60 nowoczesnych stanowisk kontroli jakości, a także zapewni komfortowe warunki pracy dla ponad 90 współpracowników. - mówi Wiceprezes Exact Systems, Lesław Walaszczyk.

– Bardzo nas cieszy współpraca z firmą Exact Systems. Jest to dla nas duże wyróżnienie i potwierdzenie, że dostarczamy na rynek powierzchnię magazynową, która spełnia najwyższe wymagania naszych klientów. Szczególną zaletą tej inwestycji jest jej położenie w zachodniej części miasta bezpośrednio przy drodze krajowej 91. Duże znaczenie miała tu również możliwość sprawnego dostarczenia powierzchni dostosowanej do specyficznych wymagań klienta. – komentuje Katarzyna Żbikowska, Business Development Director w Hillwood.

Hillwood Częstochowa - Miasto to kompleks magazynowy składający się z dwóch hal o całkowitej planowanej powierzchni niemal 62 tys. m kw. Obiekt położony jest w Częstochowie przy drodze krajowej 91, zaledwie       7,5 kilometra od autostrady A1 łączącej południe z północą Polski. Częstochowski park wyposażony jest w fotowoltaikę oraz ładowarki do samochodów elektrycznych. Kompleks uzyskał certyfikację BREEAM na poziomie Excellent. Do dyspozycji potencjalnych najemców zostało blisko 28 tys. m kw. z możliwością rozbudowy o kolejne 18,8 tys. m kw.

Czytaj także:
Maxprint przedłuża umowę w MLP Pruszków II
Nowa inwestycja Hillwood pod Poznaniem
DB Logistic zwiększa powierzchnię w SEGRO Logistics Park Gliwice

Zaloguj się by skomentować