Zaloguj się

Motorola wprowadza nowe skanery bezprzewodowe

Motorola przedstawiła dwa nowe skanery bezprzewodowe działające w technologii Bluetooth – LS3578-ER i LS3578-FZ. Skanery z serii LS3500, przeznaczone do użytku na poziomie magazynu, dystrybucji i produkcji, wyposażone zostały w rozwiązania umożliwiające działanie w ekstremalnych warunkach. Nowe urządzenia oferują wysoką wydajność pracy podczas nadawania i przy odbiorze przesyłek, zarządzania zapasami magazynowymi, śledzenia środków trwałych oraz przy pracy z wykorzystaniem wózków widłowych.

W skanerze LS3578-FZ zastosowano technologię „logiki rozmytej”, bazującej na zaawansowanych algorytmach skanowania. Rozwiązanie umożliwia precyzyjne i szybkie odczytywanie zużytych, zniszczonych, brudnych i niewyraźnie wydrukowanych kodów kreskowych, często spotykanych w magazynach i halach produkcyjnych. Skaner LS3578-ER potrafi odczytywać kody kreskowe z odległości od 10 cm do niemal 14 metrów, zapewniając w ten sposób największy zakres roboczy ze wszystkich wzmocnionych, laserowych skanerów dostępnych na rynku.

- Nowa seria skanerów bezprzewodowych LS3500 zwiększa produktywność pracowników, którzy mogą przemieszczać się swobodnie w swoim środowisku roboczym – szybko i efektywnie gromadząc dane. Nasze skanery to niezawodne urządzenia dla wszystkich szukających najwyższej jakości i niezawodności procesów rejestracji danych w trudnych warunkach. – powiedział Bob Sanders, wiceprezes i dyrektor generalny ds. zaawansowanego gromadzenia danych w dziale korporacyjnych rozwiązań mobilnych Motorola Enterprise Mobility Solutions.

Nowe skanery posiadają certyfikat szczelności IP65, gwarantujący wysoki stopień ochrony przed wilgocią i kurzem. Urządzenia wytrzymują również upadki z wysokości 2 metrów na twarde podłoże. Zarówno model LS3578-ER, jak i LS3578-FZ wykorzystują technologię Bluetooth, która umożliwia integrację skanerów z innym urządzeniami zgodnymi z tym standardem – np. montowanymi w pojazdach komputerami mobilnymi. Skanery z tej serii działają w technologii Remote Scanner Management (zdalne zarządzanie skanerem), umożliwiającej administratorom obiektu natychmiastowe lokalizowanie skanerów i jednoczesne wysyłanie wielu aktualizacji oprogramowania z jednego, centralnego ośrodka.
Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 09 lipiec 2007 11:14
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe