logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

90% Tulipan Parku wynajęte

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Firma SEGRO podpisała dwie kolejne umowy najmu w Tulipan Park Warszawa Faza I. Łączenie z nowymi najemcami, spółkami Formax Polska i Logwin Air+Ocean Poland budynek jest już w ponad 90% wynajęty.

- Dzięki niniejszym transakcjom 90% powierzchni jest już wynajęte, co znacznie przybliża nas do realizacji celu, jakim jest całkowite wynajęcie budynku jeszcze przez ukończeniem jego budowy w marcu 2009. Dzięki doskonałej lokalizacji i perspektywie dalszej rozbudowy Tulipan Park Warszawa cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku. - powiedziała Bożena Krawczyk, SEGRO Poland.

Logwin Air+Ocean Poland jest międzynarodowym operatorem logistycznym. Rozbudowana sieci własnych biur zlokalizowanych na wszystkich kontynentach gwarantuje kompleksowe rozwiązania logistyczne w zakresie transportów pełno-kontenerowych, drobnicowych, a także spedycji lotniczej oraz lotniczo-morskiej (sea-air). Logwin Air+Ocean Poland świadczy także usługi logistyki kontraktowej. Spółka podpisała umowę najmu na 10.200 m kw. powierzchni magazynowej oraz biurowej z opcją dalszej ekspansji.

- Tulipan Park daje naszej firmie elastyczną możliwość dalszego powiększenia powierzchni magazynowej w tej samej lokacji, co jest kluczowym czynnikiem mając na uwadze nasz szybki i stabilny rozwój. Bardzo ważnym czynnikiem w podejmowaniu decyzji była także strategiczna lokalizacja tego parku magazynowego - mówi Piotr Sprzęczka, Logwin Air+Ocean.

Formax jest firmą specjalizującą się w dystrybucji tekstyliów, obuwia i drobnych produktów przemysłowych. Spółka wynajmie ponad 5 000 m kw. powierzchni magazynowej oraz biurowej. W tej transakcji SEGRO było reprezentowane przez agencję Cushman & Wakefield.

- Będąc firmą logistyczną, będziemy czerpać korzyści z idealnej lokalizacji Tulipan Park Warszawa wspierając naszych klientów z Dalekiego Wschodu w działalności biznesowej w Nadarzynie poprzez pomoc w doskonaleniu łańcucha dostaw i optymalizacji kosztów dystrybucji z Chin do Europy Wschodniej - tłumaczy Edward Zhu, Formax Polska.

Centrum logistyczne Tulipan Park Warszawa powstaje na 35 ha działce położonej przy al. Katowickiej w Nadarzynie. Łączna powierzchnia magazynowa w trzech budynkach wyniesie 130.000 m kw. Pierwsza faza Parku, licząca 50.000 m kw. została już w 90% wynajęta. Oferowana powierzchnia Parku jest przeznaczona na magazyny i lekką produkcję. Minimalne moduły do wynajęcia zaczynają się od 3.000 m kw. i mogą zostać zaprojektowane oraz wybudowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami najemcy - łącznie z możliwością umieszczenia pomieszczeń biurowych na antresoli. Układ komunikacyjny w Parku uwzględnia szerokie drogi wewnętrzne i place manewrowe.

Tulipan Park Warszawa położony jest na południu Warszawy, zaledwie 5 km od administracyjnych granic Warszawy i portu lotniczego Okęcie, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 8 (Białystok – Warszawa – Wrocław) oraz 4 km od drogi krajowej nr 7 (Warszawa – Kraków).

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Cyberbezpieczeństwo w 2018 roku

Cyberbezpieczeństwo w 2018 roku

W mijającym roku cyberataki spędzały szefom firm sen z powiek. Największe z nich były ukierunkowane...

Panattoni Europe rusza z budową w Białymstoku

Panattoni Europe rusza z budową w Białymstoku

Panattoni Europe startuje z budową pierwszego centrum logistycznego w Białymstoku. Nowa lokalizacja dewelopera - Panattoni...

Pol-Aqua wybuduje fragment drogi ekspresowej S6

Pol-Aqua wybuduje fragment drogi ekspresowej S6

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że wybrano firmę, która odpowiedzialna będzie za wykonanie...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj