Zaloguj się

Intermec ujednolica usługi serwisowe

  •  IW
  • Kategoria: Logistyka

Intermec, dostawca rozwiązań mobilnych o podwyższonej odporności, ogłasza kolejny krok w transformacji usług serwisowych. Uproszczona i usprawniona realizacja usług serwisowych pozwoli poprawić poziom obsługi użytkowników końcowych, a jednocześnie utrzymać koszty na konkurencyjnym poziomie.


Efektem transformacji będzie zestandaryzowana oferta usług serwisowych. Wszyscy klienci w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) łatwiej skorzystają z oferty, a kanały dystrybucji będą miały ułatwione zadanie sprzedaży usług serwisowych. Zestandaryzowana polityka cenowa i stosowne procesy biznesowe umożliwią Intermec realizację usług serwisowych w sposób jednolity, niezawodny, nowoczesny i przy pełnym zaangażowaniu partnerów firmy.
   W państwach, należących do UE i EFTA, usługi serwisowe będą teraz realizowane przez nowego strategicznego partnera serwisowego, firmę Regenersis (www.regenersis.com), przy wykorzystaniu światowej klasy ośrodków serwisowych tej firmy w Szkocji i w Niemczech. Klienci będą zgłaszali uszkodzenia sprzętu za pośrednictwem nowego portalu RMA - wielojęzycznego narzędzia funkcjonującego w taki sam sposób w całym regionie. System umożliwia skorzystanie z lokalnego centrum, do którego klienci mogą wysyłać sprzęt, a następnie monitorować status naprawy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Urządzenia są odsyłane z powrotem do klienta. Dostęp do systemu: www.intermec-rma.com.

- Oferujemy jednolicie wysoką jakość napraw i usług serwisowych świadczonych na podstawie umów SLA i zgodnie ze standardami ISO 9001 i ISO 14001. Narzędzie do monitorowania napraw zapewnia teraz większe możliwości obserwowania postępów w pracach serwisowych. Współpraca z Regenersis pozwala na większą skalowalność i umożliwia dodatkowy wzrost efektywności wobec rosnącego wolumenu - mówi Chris Ranger, dyrektor Działu Obsługi Serwisowej i Pomocy Technicznej EMEA.

Na pozostałych ważniejszych rynkach, tj. Polsce, Afryce Południowej, ZEA, Indiach, Turcji, Izraelu, Rosji i w Arabii Saudyjskiej - istnieje sieć Intermec Service Locations, złożona z dedykowanych partnerów świadczących usługi serwisowe i zapewniających ich jednolity standard. Warto zaznaczyć, że Polska była pierwszym państwem Unii Europejskiej, w którym powołano komórkę Intermec Service Location.

- Poprzez standaryzację procesów i wyszukiwanie najlepszych rozwiązań dostępnych lokalnie stale podnosimy jakość usług, przy jednoczesnym utrzymywaniu wysokiego poziomu obsługi serwisowej jakiego rynek tradycyjnie oczekuje od Intermec - dodaje Chris Ranger.Ostatnio zmieniany w wtorek, 07 luty 2012 12:31
Zaloguj się by skomentować