Zaloguj się

Siódemka Głównym Partnerem Logistycznym 69. Rajdu Polski

  •  IW
  • Kategoria: Logistyka

Siódemka S.A. będzie Głównym Partnerem Logistycznym 69. Rajdu Polski - największej imprezy sportów motorowych w kraju. Oprócz wsparcia organizacyjno-logistycznego, Siódemka przygotowała także moc atrakcji dla kibiców.

Siódemka odpowiada m.in. za obsługę logistyczną rajdu, w tym transport materiałów promocyjnych i elementów konstrukcji. Dostarcza także organizatorom rajdu 150 km taśm wyznaczających strefy kibica i zabezpieczających trasy rajdowe. Dodatkowo, czuwa nad komfortem i organizacją pracy przedstawicieli mediów, wyposażając ich w komplet materiałów pomocniczych i specjalne, fioletowe kamizelki z indywidualnym numerem.

- Oprócz wsparcia organizacyjnego, olbrzymią wagę przykładamy do zapewnienia możliwie największego komfortu kibicom - mówi Marcin Kruszyński, PR Manager, Siódemka S.A. - W tym roku najlepsze i najbezpieczniejsze miejsca widokowe Rajdu - „siódemkowe” fan zone’y - oznaczone są zielonymi taśmami. Do każdego prowadzi specjalne oznakowanie. Przygotowaliśmy blisko pół tysiąca tablic dojazdowych, które pokierują kibiców we właściwą stronę.

Tradycją Rajdu Polski stają się przygotowywane przez Siódemkę dodatkowe atrakcje. W zeszłym roku był to pomiar długości skoku na hopce. W tegorocznej edycji zorganizowane zostaną dwie konkurencje.

- W sobotę, 29 września na odcinku specjalnym Miłki odbędzie się konkurs na najdłuższy skok na hopie, natomiast następnego dnia zaplanowany jest konkurs na największą prędkość. Przeprowadzimy go na najszybszym OS-ie tegorocznego rajdu, w Paprotkach - mówi Marcin Kruszyński.

Więcej informacji o Rajdzie oraz relacje ze zmagań w organizowanych przez Siódemkę zawodach będzie można śledzić na profilu firmy na Facebooku.
   Rajd Polski jest drugim, po Rajdzie Monte Carlo najstarszym rajdem samochodowym na świecie. Jego historia sięga aż 1921 r., kiedy to trasa przebiegała na odcinku Warszawa-Białowieża-Warszawa. W 2009 roku impreza była jedną z eliminacji rajdowych Mistrzostw Świata (WRC).

Ostatnio zmieniany w środa, 26 wrzesień 2012 10:57
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe