Zaloguj się

X-Press Couriers z usługą Iforgot sposobem na udane wakacje

Wakacje to czas odpoczynku i podróży. Czas relaksu, wytchnienia od codziennych problemów i czas zapominania. Usługa Iforgot.pl od X-Press Couriers sprawi, że wakacje będą jeszcze spokojniejsze.

   Podczas podróży wakacyjnej wykorzystujemy czas do maksimum. Bywa, że w trakcie pakowania i wymeldowywania się z hotelu, zdarzy nam się zostawić jakiś przedmiot. Co robić w takich sytuacjach? Często dopiero po powrocie do domu lub jeszcze w drodze orientujemy się, że zostawiliśmy zgubę w hotelu.  Zdarza się to nawet najlepiej zorganizowanym. Badania przeprowadzone przez eResult, międzynarodową firmę badającą konsumentów w sieci, wykazują, że:
•    ponad połowa gości hotelowych coś po sobie zostawia, 
•    29 % badanych jako przedmioty pozostawione w hotelu przez gości wskazuje przybory kosmetyczne,
•    co piąta osoba zapomina zabrać element garderoby,
•    17 procent pozostawia ładowarkę do telefonu lub komputera. 

   Zastanawiamy się jak odzyskać ukochaną maskotkę dla swojej pociechy, odtwarzacz mp3, klucze czy dokumenty? Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi firma kurierska X-press Courieres i uruchomiona przez nich usługa iforgot.pl - dedykowana dla osób podróżujących i nocujących w hotelach. Teraz w prosty sposób można zamówić przesyłkę kurierską z hotelu do dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy:
•    skontaktować się z hotelem w celu ustalenia czy przedmiot został odnaleziony,
•    wypełnić prosty formularz zamówienia oraz dokonać opłaty online.

   Przesyłka zostanie dostarczoną pod wskazany adres w Polsce i na całym świecie. W ramach usługi możliwe jest także profesjonalne opakowanie przedmiotu w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem w transporcie. Usługę ifrgot.pl polecają hotele i hostele na terenie całej Polski. Powierzając sprawę profesjonalistom, mamy pewność, że przedmiot dotrze w nienaruszonym stanie.

 

- Rynek usług kurierskich zmienia się dynamicznie a rosnąca rola usług konsumenckich wymaga śmiałego patrzenia w przyszłość i ciągłych innowacji. Bacznie obserwujemy i analizujemy potrzeby konsumentów dostosowując usługi do nowych oczekiwań. W czasach stale rosnącej mobilności usługi dedykowane branży e-commerce  i szycie ofert na miarę potrzeb konsumentów nadają rytm i będą kierunkiem wiodącym przez najbliższe lata - mówi Adam Tomczak, prezes X-press Couriers.

   X-press Couriers nieustannie podwyższa jakość serwisów i wprowadza do swojego portfolio nowe usługi, stosując innowacyjne rozwiązania będące odpowiedzią na rosnące potrzeby konsumentów i zmieniający się rynek Tak było w przypadku usługi iforgot.pl pomagającej w odzyskaniu przedmiotów pozostawionych w hotelach jak i usługi SameDay, która skraca czas oczekiwania na przesyłkę, zaciera granice między handlem tradycyjnym a rozwiązaniami oferowanymi przez e-handel.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 21 lipiec 2015 12:46
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe