Zaloguj się

Kuehne + Nagel i Grupa Coesia nagrodzone za wprowadzenie innowacji w łańcuchu dostaw

  •  IW
  • Kategoria: Logistyka

Kuehne + Nagel i Coesia Group zostały nagrodzone w Milanie tytułem "Logistics Award of the Year" za wprowadzenie nowych rozwiązań w łańcuchu dostaw i zarządzania logistyką.

   Coesia jest działającą na całym świecie grupą firm zajmujących się rozwiązaniami dla przemysłu opartymi na innowacjach. W ostatnim czasie dodała do swoich celów zmniejszenie złożoności, centralizację, ograniczenie kosztów logistyki oraz zwiększenie widoczności we wszystkich operacjach w ramach łańcucha dostaw. Kuehne + Nagel - globalny dostawca usług logistycznych i Coesia Group, działając w ścisłej współpracy, pomyślnie wdrożyły nowe rozwiązanie dotyczące łańcucha dostaw i widoczności obejmujące wszystkie przepływy multimodalne (przewóz powietrzny, morski i drogowy) oraz aktywność związaną z logistyką kontraktową.
Dzięki zaawansowanemu i dostosowanemu do potrzeb klienta raportowaniu, które dostarcza szczegółowe informacje dotyczące każdego oddziału, Coesia Group osiągnęła swoje cele, to jest zwiększoną skuteczność procesową i operacyjną oraz rozszerzony kontroling.

- Firma Coesia zdecydowała się wystosować globalne zapytanie ofertowe pod koniec 2014 roku w celu zmniejszenia liczby dostawców, optymalizacji kosztów przewozu w swoich firmach i wzmocnienia kontroli kosztów w Grupie, postępując zgodnie z naszym Projektem Kontroli Kosztów Pośrednich - powiedział Paolo Porfiri, Kategoria Lider w Dziale Zakupów Pośrednich w firmie Coesia.

- Firma Kuehne + Nagel została zwycięzcą przetargu i udało się jej wdrożyć, poza specyficznymi usługami, często dostosowanymi indywidualnie do naszych firm, dokładny system raportowania, który pozwala nam zachować scentralizowaną kontrolę nad kosztami oraz stosowanymi metodami transportu. Cenimy sobie partnerstwo z firmą Kuehne + Nagel - powiedziała Laura Peltonen, Kategoria Nabywca w Dziale Zakupów Pośrednich.

   Nagroda Logistyk Roku, zapoczątkowana i prowadzona przez Assologistica, czołowe włoskie Stowarzyszenie Logistyczne, honoruje firmy i dyrektorów za wprowadzanie innowacji w dziedzinie technologii, nieruchomości, środowiska, transportu, globalizacji operacyjnej i szkoleniowej.

- Ta nagroda to nie tylko potwierdzenie naszych możliwości. Ona motywuje nas do dalszego wprowadzania innowacji i opracowania rozwiązań, które skutecznie pomagają naszym klientom w ich codziennych wyzwaniach biznesowych - mówi Paolo Guidi, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu z włoskiego oddziału Kuehne + Nagel.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 29 grudzień 2015 13:41
Zaloguj się by skomentować