logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Złote Godło w programie Najwyższa Jakość QI 2016 dla DHL Trade Automotion Service

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DHL Express, dostawca i ekspert na rynku międzynarodowych usług logistycznych, po raz kolejny otrzymał tytuł laureata i Złote Godło w programie Najwyższa Jakość Quality International. Tegorocznym prestiżowym wyróżnieniem uhonorowana została bezpłatna, wielofunkcyjna aplikacja DHL TAS (Trade Automotion Service) - dedykowana klientom korzystającym z międzynarodowych usług logistycznych.

   Kapituła X edycji programu, realizowanego pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Klubu Polskiego Forum ISO 9000, wysoko oceniła zgłoszenie i nagrodziła działania związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności DHL Express. Na podstawie jednogłośnej decyzji przyznała DHL Express tytuł laureata i Złote Godło w kategorii Quality International Services za najwyższą jakość aplikacji DHL TAS. 
  
DHL TAS (Trade Automotion Service) to narzędzie umożliwiające klientom uzyskanie niezbędnej wiedzy handlowej i celno-podatkowej oraz oszacowanie kosztów międzynarodowej wymiany handlowej związanych z wejściem przedsiębiorcy na nowy rynek. Aplikacja zapewnia dostęp do najbardziej użytecznych i kompleksowych zasobów wiedzy o przepisach celnych, warunkach eksportu i importu, pozwala na sprawdzenie przepisów celnych, wzorów dokumentów celnych oraz obliczenie cła i podatków. Jest narzędziem na bieżąco uaktualnianym, dostępnym 24 godziny na dobę oraz 7 dni w tygodniu. DHL TAS dostarcza szczegółowych danych na temat handlu zagranicznego i przepisów celnych, ułatwia wyszukiwanie i gromadzenie wszystkich ważnych informacji handlowych. Jest jedną z tych usług, które umożliwiając odpowiednie przygotowanie do prowadzenia działalności eksportowo-importowej, ułatwiają globalną wymianę handlową i przyczyniają się do wzrostu biznesów klientów.
   W ubiegłym roku kapituła programowa wysoko oceniła usługę TDI (Time Definite International), nagradzając ją Złotym Godłem w kategorii Quality International Services.

- Przyznane DHL TAS wyróżnienie, doskonale podkreśla nasze starania o dostarczanie usług najwyższej jakości - powiedział Tomasz Buraś, dyrektor zarządzający DHL Express w Polsce. - DHL TAS to narzędzie, dzięki któremu klienci pozyskują informacje na temat regulacji międzynarodowej wymiany handlowej, niezbędną wiedzę handlową i celno-podatkową, a także mogą przewidzieć opłacalność wejścia z usługą bądź produktem na nowy rynek. Dla naszych klientów powierzających nam każdego dnia swoje przesyłki, jesteśmy globalną firmą, wszechstronnym partnerem biznesowym oraz zespołem certyfikowanych specjalistów międzynarodowych. Wspierając naszych klientów w prowadzeniu działalności biznesowej – wspieramy ich w rozwijaniu międzynarodowej wymiany handlowej.

   Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski program konkursowy, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach, działających na terytorium RP, skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i promocja tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Laureaci są wyłaniani w trzech kategoriach: QI product - produkt najwyższej jakości, QI services - usługi najwyższej jakości, QI order - zarządzanie najwyższej jakości. Organizatorem programu jest Media Press, wydawca Forum Biznesu, dodatku informacyjno-promocyjnego do Dziennika Gazety Prawnej oraz portalu informacyjnego www.forumbiznesu.pl.

Ostatnio zmieniany czwartek, 05 maj 2016 06:24

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

 Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

W ubiegłym roku zawirowań na rynku IT było wiele. Stagnacja w przetargach na informatyzację instytucji...

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN sukcesywnie zwalcza wykorzystywanie znaków graficznych i wizualnych, które łudząco przypominają zastrzeżone znaki towarowe,...

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo, światowy lider w produkcji artykułów spożywczych i napojów, wybrał ID Logistics, dostawcę usług logistycznych,...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj