Zaloguj się

DSV z nagrodą Spedytora Roku

Firma DSV Air&Sea została wyróżnione nagrodą Spedytora Roku na uroczystej gali nagród Cargo Airline of the Year, która odbyła się 23 kwietnia br. w Londynie.

   Globalne nagrody Cargo Airline of the Year są przyznawane od 33 lat, a zwycięzcy wyłaniani są rokrocznie na drodze głosowania przeprowadzanego wśród klientów i przewoźników. Wskazują oni swoich faworytów w oparciu o kryteria efektywności oraz jakości świadczonych usług. Wyróżnienia przyznawane są w następujących kategoriach: Najlepsza Obsługa Naziemna, Najlepszy GSA (General Sales Agents), Najlepszy Broker Czarterów, Osobowość Roku oraz w kategorii specjalnej redakcji Air Cargo News - Spedytora Roku.
- To dla nas ogromna radość i zaszczyt zostać uhonorowanym tą globalną nagrodą. Każdego dnia nasi spedytorzy na całym świecie ciężko pracują, aby dostarczyć naszym klientom rozwiązania skrojone na miarę ich potrzeb oraz oczekiwań. Nagroda ta stanowi uznanie dla naszej firmy oraz dla wysiłku jaki wkładamy w nieustanny rozwój na tym trudnym rynku. Na naszym zespole codziennie spoczywa odpowiedzialność za podejmowanie szybkich i trafnych decyzji, które pozwalają nam wywiązywać się z obietnic, jakie składamy naszym klientom. To wyróżnienie daje nam jeszcze większą motywację do stałego podnoszenia jakości naszych usług - mówi Carsten Trolle, CEO DSV Air & Sea.
    - Doskonałe wyniki DSV Air&Sea stały się podstawą do wyróżnienia naszej dywizji tą prestiżową nagrodą. W minionym roku wzrost w zakresie obsługiwanego przez nas frachtu lotniczego wyniósł ponad 8 proc., nie tylko znacznie przekraczając średnią rynkową, ale także pozwalając DSV wyprzedzić pod tym względem dużo większych graczy rynkowych. W tym roku, wraz z przejęciem UTi, nasze plany rozwoju obejmują jeszcze ambitniejsze cele w zakresie wzrostu oraz obsługiwanych wolumenów - mówi Arkadiusz Mirek, prezes zarządu DSV Air & Sea w Polsce.

   Air Cargo News tak uzasadniło wybór DSV do tegorocznej nagrody Spedytora Roku: Przejęcie przez DSV globalnego operatora UTi Worldwide uczyniło z duńskiego giganta logistycznego jednego z największych graczy na światowym rynku, będącym obecnie także w pierwszej dziesiątce największych spedytorów lotniczych. Połączenie z UTi stanowi nie tylko dowód wielkich ambicji operatora, ale także zapewnia mu lepszy balans geograficzny. Proces konsolidacji sprawił, że wolumeny obsługiwane przez DSV Air&Sea sięgną ponad 600 tys. ton rocznie. Ponadto, w ubiegłym roku spedytor odnotował wzrost popytu frachtów lotniczych w wysokości  ponad 8%, podczas gdy średnia branżowa spadła o 1%.

Ostatnio zmieniany w czwartek, 05 maj 2016 08:43
Zaloguj się by skomentować