logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Grupa Bosch i Kuehne + Nagel w Polsce rozszerzają współpracę

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma Kuehne + Nagel w Polsce podpisała nową umowę dotyczącą zarządzania logistyką kontraktową firmy Bosch Termotechnika.

   Bosch Termotechnika jest wiodącym, międzynarodowym producentem produktów grzewczych oraz podgrzewaczy do wody sprzedawanych pod markami Junkers, Bosch i Buderus. Kuehne + Nagel będzie odpowiedzialny za konsolidację trzech istniejących magazynów w Polsce oraz magazyn w Niemczech w jeden oddział, który będzie zlokalizowany w Piotrkowie Trybunalskim. Lokalizacja ta będzie stanowić Centrum Dystrybucyjne na Polskę dla wyrobów gotowych i części zamiennych. Aby zapewnić optymalny rozwój łańcucha dostaw Kuehne + Nagel dostarcza przestrzeń magazynową dostosowaną do specjalnych wymogów magazynowania produktów grzewczych i pomp czy kotłów. Synergie w istniejącym kampusie logistycznym w Piotrkowie pozwolą na lepsze zarządzanie wysoką zmiennością działalności w magazynie ze względu na sezonowość zapotrzebowania na produkty firmy Bosch Termotechnika. Na mocy kontraktu, usługi obejmują konsolidację i pakowanie, kontrolę jakości, zarządzanie przepływami pochodzącymi od dostawców, przygotowywanie zamówień, planowanie oraz narzędzia umożliwiające widoczność towarów.
   Kuehne + Nagel wspiera markę Bosch od 1992 roku. Operator logistyczny prowadzi centrum dystrybucyjne Bosch w zakresie narzędzi elektronicznych i motoryzacyjnych części zamiennych we Wrocławiu oraz materiałów marketingowych w Warszawie.

- Jesteśmy zaszczyceni, że mamy możliwość dodania nowego rozdziału do naszej długotrwałej współpracy z firmą Bosch. Podpisanie nowego kontraktu z Bosch Termotechnika umacnia współpracę, którą świadczymy na całym świecie oraz w Polsce, gdzie świadczymy usługi dla  kilku dywizji. Podkreśla to nasze skupienie na klientach oraz potwierdza strategię oferowania specjalnych rozwiązań, dostosowanych do wymagań oraz specyfiki danej branży - powiedział Ingo Goldhammer, Dyrektor Zarządzający Kuehne + Nagel Polska.

- Kuehne + Nagel jest cenionym i godnym zaufania partnerem firmy Bosch, oferującym wysoki standard nowoczesnych usług magazynowania. Cieszę się, że nasza współpraca została poszerzona o dział Bosch Termotechnika. Pozwala to nam na optymalizację dystrybucji jak również unowocześnienie procesu składowania - powiedział Krzysztof Ciemięga, dyrektor zarządzający Bosch Termotechnika w Polsce.

Ostatnio zmieniany wtorek, 11 kwiecień 2017 06:51

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

 Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

W ubiegłym roku zawirowań na rynku IT było wiele. Stagnacja w przetargach na informatyzację instytucji...

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN sukcesywnie zwalcza wykorzystywanie znaków graficznych i wizualnych, które łudząco przypominają zastrzeżone znaki towarowe,...

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo, światowy lider w produkcji artykułów spożywczych i napojów, wybrał ID Logistics, dostawcę usług logistycznych,...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj