Zaloguj się

Usługi celne DHL Express ze złotym godłem QI 2017

  •  IW
  • Kategoria: Logistyka

Usługi celne DHL Express uhonorowane zostały Złotym Godłem QI w programie Najwyższa Jakość Quality International 2017. W uznaniu za najwyższą jakość usług celnych, DHL Express otrzymał tytuł Laureata Najwyższa Jakość Quality International 2017 w kategorii Services.

   Kapituła programu wysoko oceniła i nagrodziła działania firmy DHL Express związane z zaangażowaniem w doskonalenie procedur zarządzania jakością, a także w realizowaniu skutecznej polityki jakości z uwzględnieniem jej roli we wszystkich aspektach działalności, a zwłaszcza w zakresie oferowanych klientom usług.

- Tegoroczna nagroda jest najlepszym dowodem na to, że DHL Express dba o jak najwyższe standardy obsługi celnej klientów. Oferując wysokiej jakości obsługę celną, wsparcie, wiedzę dotyczącą przepisów celnych oraz partnerskie podejście, ułatwiamy przedsiębiorcom prowadzenie międzynarodowych biznesów - powiedziała Agnieszka Błaś, dyrektor ds. operacji międzynarodowych DHL Express.

   Dysponując siecią własnych agencji celnych i doświadczonym zespołem specjalistów ds. celnych, DHL Express zapewnia klientom kompleksową obsługę oraz ułatwienia i uproszczenia w obrocie towarowym z zagranicą, w tym w kwestiach celno-podatkowych. Integralną częścią działań podejmowanych na rzecz klienta jest obsługa odprawy celnej wwozowej i wywozowej oraz dokonywanie w jego imieniu formalności celnych zarówno dla przesyłek eksportowych jak i importowych. Ciągłe doskonalenie usług, fachowa wiedza w kwestiach celnych oraz dostęp do informacji i praktyk celnych w każdym z 220 krajów, składają się na kompleksową terminową obsługę klientów DHL Express.

- Obsługa celna biznesów naszych klientów jest procesem złożonym i wymaga znajomości skomplikowanych procedur oraz przepisów celno-podatkowych. Oferując naszym klientom usługi celne w międzynarodowym wymiarze, zapewniamy im dostęp do fachowej wiedzy i doradztwo w każdym z 220 krajów. Ze względu na specyfikę pracy, na pracownikach agencji celnych ciąży szczególna odpowiedzialność za dokumenty i za towar. Dlatego cieszę się, że to szczególne wyróżnienie przypadło właśnie usługom celnym - powiedział Tomasz Buraś, dyrektor zarządzający DHL Express.

   Firma DHL Express już po raz trzeci została uhonorowana medalem QI w Programie Najwyższa Jakość Quality International 2017. W poprzednich latach kapituła programowa nagrodziła Złotym Godłem usługę TDI (Time Definite International), oraz aplikację DHL TAS (Trade Automotion Service). Z tej okazji w tym roku firma otrzyma nagrodę specjalną - statuetkę Perły Jakości 2017.

   Najwyższa Jakość QI 2017 jest największym programem projakościowym w Polsce, skupiającym firmy i instytucje, działające na terytorium naszego kraju wokół idei zarządzania jakością. W tym roku odbywa się jego XI edycja, realizowana pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Organizatorem programu jest Media Press, wydawca Forum Biznesu, dodatku informacyjno-promocyjnego do Dziennika Gazety Prawnej oraz portalu informacyjnego www.forumbiznesu.pl.

Ostatnio zmieniany w środa, 12 kwiecień 2017 14:40
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe