logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

CTL Logistics przeniosło siedzibę do Sosnowca

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nowa siedziba Grupy CTL Logistics mieści się w Sosnowcu, w należącym do firmy biurowcu.

- Skupienie w jednej lokalizacji głównych zasobów organizacyjnych spółki jest elementem szerszej strategii biznesowej firmy. Jej celem jest optymalizacja procesów zarządczych w Grupie - podkreśla Jarek Król, prezes zarządu Grupy CTL Logistics.

   Od maja siedzibą główną Grupy CTL Logistics jest biurowiec w Sosnowcu przy ul. Długiej 90. W efekcie dotychczasowa siedziba spółki CTL Maczki-Bór stała się ośrodkiem zarządczo-operacyjnym całej Grupy CTL - mieści się tu zarząd grupy, dział handlowy, administracja, jak również Control Tower - centrum operacyjne CTL Logistics. Należący do CTL budynek przy ul. Długiej 90 przeszedł kapitalny remont w celu dostosowania go do wymagań nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji. W związku ze zmianą struktury i filozofii działania firmy, transformacji uległa także aranżacja przestrzeni – wprowadzono nowoczesne biura typu open space.

- Dobre warunki komunikacyjne oraz możliwości adaptacyjne mieszczącego się w Sosnowcu biurowca spowodowały, że właśnie tutaj postanowiliśmy stworzyć centrum zarządzania i operacji Grupy CTL Logistics - mówi Jarek Król, prezes zarządu Grupy CTL Logistics. - Celem skupienia całej organizacji w jednej lokalizacji jest dalsze doskonalenie procesów zarządczych, aby jeszcze sprawniej i efektywniej odpowiadać na potrzeby zmieniającego się rynku i naszych klientów.
Konsolidacja administracji w jednym miejscu jest także elementem optymalizacji kosztowej Grupy CTL Logistics.

Ostatnio zmieniany wtorek, 16 maj 2017 13:46

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj