Zaloguj się

Cluj-Napoca - nowy oddział Grupy Raben w Rumunii

15 maja 2017 roku Grupa Raben otworzyła nowy oddział w Rumunii. Dzięki niemu klienci Raben Logistics Rumunia będą mieli do dyspozycji magazyny tranzytowe o powierzchni 4300 m kw. zlokalizowane w trzech miejscach na terenie całego kraju. Nowa jednostka zlokalizowana jest w strefie przemysłowej, niedaleko autostrady w Cluj-Napoca.

- Wybór Cluj-Napoca jako naszej nowej lokalizacji był prosty, ponieważ ten rejon rozwija się bardzo dynamicznie, a sam oddział znajduje się w łatwo dostępnej strefie przemysłowej, niedaleko autostrady. Zbudowanie dobrze rozwiniętej sieci dystrybucyjnej w Rumunii wymaga naszej obecności w Cluj - mówi Valentin Storoj, dyrektor generalny Raben Logistics Rumunia.

   Samo miasto stanowi naturalne połączenie między Rumunią a Węgrami, więc ta inwestycja Grupy Raben ma na celu uproszczenie przepływu towarów między tymi krajami. Nowy oddział spółki może obsługiwać klientów w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego z magazynu tranzytowego o powierzchni 1300 m kw. z trzema rampami załadunkowymi i zatrudnia czterech pracowników.
   Spółka Raben Logistics Rumunia działa od roku 2016 w dwóch lokalizacjach, w Bukareszcie i w Arad i zatrudnia 20 pracowników. Spółka jest idealnym partnerem w transportach FTL, LTL i drobnicowym w kraju oraz w Europie.  Raben Logistics Romania oferuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, niezależnie od ich wielkości i branży.

- Klienci naszej grupy działają na terenie Transylwanii i naszym obowiązkiem jest oferowanie im jak najlepszych rozwiązań. Cluj-Napoca, to największe miasto w rejonie Transylwanii - wyjaśnia Valentin Storoj.

   Plany spółki obejmują dalszą ekspansję w Cluj-Napoca, również w zakresie usług logistyki kontraktowej.

Ostatnio zmieniany w czwartek, 25 maj 2017 08:52
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe