Zaloguj się

DHL oficjalnym partnerem logistycznym Rugby World Cup 2019

DHL będzie oficjalnym partnerem logistycznym Pucharu Świata w Rugby (ang. Rugby World Cup) w 2019 r. W ramach partnerstwa, DHL po raz kolejny weźmie udział w realizacji największego międzynarodowego wydarzenia sportowego, które odbędzie się w Japonii w dniach 20 września - 2 listopada 2019 r. DHL pełnił już rolę oficjalnego partnera logistycznego Rugby World Cup 2011 w Nowej Zelandii oraz Rugby World Cup 2015 w Anglii.

- Jesteśmy niezwykle podekscytowani wizją trwałej współpracy i pomyślnego partnerstwa na rzecz rugby. Mam tu na myśli również ponowny udział DHL w głównym wydarzeniu, będącym częścią rozwijającej się tak dynamicznie dyscypliny sportowej - stwierdza Ken Allen, CEO, DHL Express. - Cieszy nas również fakt, że ma to przełomowe znaczenie dla Japonii, kraju z czwartą co do wielkości liczbą zawodników rugby na świecie i o znacznym potencjale inspirującym nowe pokolenia fanów tej dyscypliny, zarówno na boisku jak i poza nim. DHL działa w Japonii już od czterdziestu pięciu lat, tworząc sieć usług logistycznych na skalę nieporównywalną z żadną inną siecią w tym kraju. Przez najbliższe 2 lata pragniemy dzielić się z naszymi klientami, pracownikami i ze społecznością rugby zarówno w Japonii, jak i na całym świecie, pasją i radością jaką czerpiemy z rugby.

- Z wielką przyjemnością przedłużamy nasze długotrwałe i niezwykle pomyślne partnerstwo z DHL, światowym liderem w sektorze usług logistycznych. Oprócz bycia partnerem handlowym, DHL to również światowej klasy operator logistyczny, co utwierdza nas w przekonaniu że w sytuacji, gdy sukces zależy od detali, mamy do czynienia z najlepszym ze wszystkich dostępnych partnerów - powiedział Bill Beaumont, przewodniczący World Rugby.

   Partnerstwo pomiędzy DHL i Rugby World Cup 2019 jest kontynuacją długotrwałego związku DHL z rugby. Jako oficjalny partner logistyczny Pucharu Świata 2015 w Rugby (Official Logistics Partner of Rugby World Cup 2015), DHL odpowiadał za transport sprzętu turniejowego i zespołowego drużyn z całego świata do Anglii i na jej terytorium. DHL dostarczył 48 ton ładunku, 1400 piłek oraz 20 zestawów słupków bramkowych na 13 stadionów i rozdystrybuował ponad 400 000 biletów do ponad 160 krajów.
   Oprócz wspierania dotychczasowych turniejów Rugby World Cup, DHL działa również w ramach partnerstwa z World Rugby Sevens Series, New Zealand Lions Series 2017, Rugby Canada, Irish Rugby Football Union, German Rugby Union, Harlequins w Anglii i DHL Stormers w Afryce Płd., realizując ponadto wiele innych form wsparcia klubów lokalnych w licznych lokalizacjach na całym świecie. Wsparcie to obejmuje usługi logistyczne, sponsoring, centra szkoleniowe z udziałem ambasadorów i ochotników spośród personelu DHL, poświęcających własny czas na realizację programów społecznych i na udzielanie pomocy klubom w kwestiach administracyjnych.

Ostatnio zmieniany w czwartek, 25 maj 2017 09:05
Zaloguj się by skomentować