Zaloguj się

Brązowe Godło dla DHL Express w programie Operator Logistyczny 2017

  •  IW
  • Kategoria: Logistyka

DHL Express, dostawca i ekspert na rynku międzynarodowych przesyłek ekspresowych, zdobył Brązowe Godło w XIV edycji badania satysfakcji klientów Operator Logistyczny Roku 2017. Tegoroczne wyniki potwierdzają, że DHL Express wciąż pozostaje w gronie najlepszych na rynku i cieszy się zaufaniem klientów.

    Firma DHL Express zajęła drugie miejsce w kategorii Pozycja rynkowa, przyznane jej przez klientów wszystkich firm za standardy obsługi. Zdaniem ogółu klientów pozostaje również w czołówce Najbardziej konkurencyjnych firm, plasując się na 2. miejscu. W opinii organizatorów i firm uczestniczących w badaniu, DHL Express jest dominującym dostawcą usług logistycznych w segmencie międzynarodowych usług kurierskich i niezmiennie od lat, najczęściej rekomendowaną firmą w całym segmencie usług kurierskich i ekspresowych. Na przodującą pozycję rynkową firmy składa się nie tylko zasięg geograficzny dostaw międzynarodowych (cecha obsługi, w której zachowuje olbrzymią przewagę nad konkurentami), ale także serwis ekspresowy (w dostawach z gwarantowaną godziną dostawy następnego dnia jest jednym z liderów). O zaufaniu klientów świadczą prestiżowe wyróżnienia przyznane firmie w poprzednich edycjach programu badawczego Operatora Logistycznego. DHL Express jest bowiem laureatem głównej nagrody w 2004 i 2011 roku oraz zdobywcą nagród i wyróżnień we wszystkich pozostałych jego edycjach od 2003 r.
    Wręczenie nagrody miało miejsce podczas największego w Polsce spotkania środowiska top managementu łańcucha dostaw, które odbyło się 7 grudnia br. w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Nagrodę odebrał dyrektor zarządzający DHL Express - Tomasz Buraś.

- Jesteśmy najbardziej międzynarodową firmą na świecie - firmę DHL Express można spotkać praktycznie wszędzie, ponieważ jesteśmy obecni w 220 krajach i wydzielonych terytoriach. W Polsce budujemy nowe fundamenty oparte na dedykowanym fantastycznym zespole międzynarodowych specjalistów i nowoczesnej infrastrukturze zawierającej między innymi automatyczną sortownię w Pyrzowicach, czy niedawno otwarty obiekt na lotnisku w Warszawie. Wszystko po to, aby zapewnić rosnącym rzeszom naszych klientów możliwość sprawnego prowadzenia ich międzynarodowych biznesów. Niezmienne od 1969 roku, kiedy przewieźliśmy pierwszą przesyłkę, najważniejsza dla nas jest opinia i satysfakcja klientów. Dlatego przyznanie DHL Express Brązowego Godła w badaniu satysfakcji klientów jest dla naszego zespołu ogromnym wyróżnieniem i powodem do dumy. Dziękujemy szczególnie klientom, którzy docenili naszą pracę i obdarzają nas zaufaniem, powierzając nam każdego dnia swoje międzynarodowe przesyłki - powiedział Tomasz Buraś, dyrektor zarządzający DHL Express.

   Operator Logistyczny Roku to niezależne badanie satysfakcji klientów operatorów logistycznych, które dostarcza obiektywnych informacji o zakresie i jakości usług logistycznych oferowanych na rynku. Badanie od kilkunastu lat prowadzi Data Group Consulting i Wydawnictwo Eurologistics. Ocenie poddawanych jest wiele elementów zarządzania firmą: potencjał konkurencyjny firmy, kompleksowość usług logistycznych, wykonanie założonych norm usług logistycznych, standard obsługi w ocenie kluczowych klientów, standard obsługi w ocenie ogółu klientów, pozycja lidera rynku w ocenie kluczowych klientów oraz pozycja lidera rynku w ocenie ogółu klientów.

Ostatnio zmieniany w czwartek, 14 grudzień 2017 19:19
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe