Zaloguj się

Nowy oddział Raben Logistics Polska w Opolu

22. czerwca 2018 r. miało miejsce oficjalne otwarcie oddziału Raben Logistics Polska w Opolu. W uroczystości wzięli udział między innymi prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski oraz jego zastępca Maciej Wujec.

    Firma nieustannie się rozwija, inwestuje w innowacyjne rozwiązania, jak również w hale magazynowe, które spełniają najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa oraz jakości. Dlatego właśnie zdecydowano o przenosinach do nowo wybudowanych hal CTP. Zastosowane tu technologie, takie jak monitoring video oraz zintegrowane systemy IT, gwarantują bezpieczny i niezawodny przeładunek i transport towarów. Nowoczesne systemy zarządzania transportem oraz magazynem umożliwiają przejrzystość całego procesu. Doświadczeni i zaangażowani pracownicy stanowią niepodważalny atut nowego magazynu Raben Logistics Polska.

- Nasz oddział może nie należy do największych placówek spółki, jednak pracują tu ludzie, którzy codziennie udowadniają, że nie liczy się wielkość oddziału, ale motywacja i zaangażowanie ludzi go tworzących, dzięki którym możemy oferować naszym klientom wysoki poziom obsługi w przyjaznej atmosferze - komentuje Bożena Górecka, kierownik oddziału w Opolu.

   Opinię tę potwierdzają sami klienci, licznie przybyli na otwarcie oddziału, którzy po oficjalnej części i symbolicznym przecięciu wstęgi, uczestniczyli we wspólnym celebrowaniu tego wydarzenia wraz z przedstawicielami oddziału, regionu i centrali spółki Raben Logistics Polska. Oddział w nowej lokalizacji zatrudnia 35 osób i oferuje klientom usługi transportu krajowego i międzynarodowego z magazynu o powierzchni 3000 m kw. wyposażonego w 20 ramp załadunkowych.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 03 lipiec 2018 09:45
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe