logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Środkowoeuropejskie Centrum Dystrybucyjne firmy Amway pozostaje w MLP Pruszków I

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma Access Business Group (Amway Supply Chain Services) przedłużyła umowę wynajmu powierzchni magazynowej w parku magazynowym MLP Pruszków I. Mieści się tam magazyn firmy Amway Polska Sp. z o.o. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

   Amway Polska to przedstawiciel światowego lidera sprzedaży bezpośredniej. W Polsce jest obecna od 1992 roku. Celem firmy jest sprzedaż produktów kosmetycznych, suplementów diety i chemii gospodarczej oraz wsparcie rozwoju partnerów biznesowych.
   Amway Supply Chain Services odpowiada za logistykę zamówień, w tym ich konfekcjonowanie i wysyłkę. Pruszkowski magazyn ma powierzchnię ok. 3800 m kw., w tym ok. 400 m kw. zajmuje biuro.

- Dzięki odpowiednio dostosowanej powierzchni magazynu, doskonałej lokalizacji i współpracy z kierownictwem parku, wszystkie zamówienia dla 7 obsługiwanych rynków realizujemy w 24h - mówi Maciej Drzymalski, dyrektor operacyjny Środkowoeuropejskiego Centrum Dystrybucyjnego, Amway Supply Chain Services.

   MLP Pruszków I to park magazynowy zlokalizowany w Pruszkowie, około 4 km od autostrady A2 (Berlin-Poznań-Warszawa), 19 km od centrum Warszawy. Park zajmuje 43 ha i oferuje ponad 170 tys. m kw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej. Od momentu powstania park ten rozbudował własną infrastrukturę wewnętrzną tak, że może być nazywany małym miasteczkiem. MLP Pruszków I posiada bezpośredni dostęp do bocznicy kolejowej.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zdecydowana większość naszych najemców, w tym także Amway, systematycznie przedłuża umowy i pozostaje z nami na dłużej. Potwierdza to, że nasza oferta jest bardzo atrakcyjna, a jednocześnie konkurencyjna na rynku - podkreślił Tomasz Pietrzak, Leasing Manager w MLP Group S.A.

- Przedstawiliśmy klientowi różne opcje alternatywne, jednak MLP Pruszków I wygrywa swoją lokalizacją i dostępną na terenie parku infrastrukturą - mówi Katarzyna Bojanowicz, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w firmie Cresa Polska.

Ostatnio zmieniany wtorek, 11 wrzesień 2018 11:28

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj