Zaloguj się

FedEx Express Oficjalnym Sponsorem Ligi Europy UEFA na kolejne trzy sezony

  •  IW
  • Kategoria: Logistyka

FedEx Express, największa na świecie firma kurierska, ogłosiła przedłużenie umowy sponsoringowej z Ligą Europy UEFA na czas sezonów 2018-2021. Jako dotychczasowy główny sponsor Ligi Europy UEFA, FedEx Express kontynuuje współpracę z organizacją, jako oficjalny sponsor największych rozgrywek piłkarskich w Europie.

- Piłka nożna nieustannie udowadnia swoją imponującą zdolność do jednoczenia ludzi z różnych środowisk, którzy poprzez sport odnajdują wspólną płaszczyznę - skomentował Raj Subramaniam, executive vice president, chief marketing and communications officer, FedEx Corp. - Rola, jaką piłka nożna pełni w łączeniu ludzi jest bliska temu, nad czym codziennie pracujemy w FedEx - nawiązywaniu fizycznych i cyfrowych połączeń dla ludzi, przedsiębiorców oraz małych i dużych biznesów.

- Budując silną pozycję na europejskim rynku logistycznym, pogłębiamy również nasze zaangażowanie w europejską piłkę nożną i możliwości, które oferuje. Oprócz umowy sponsoringowej z UEFA, nasza współpraca z UEFA Foundation for Children umożliwiła nam przeprowadzenie takich programów jak Field in a Box™, który zapewnia młodym graczom większy dostęp do sportu i tworzy nowe możliwości dla lokalnych społeczności. Jest to aspekt współpracy, z którego jesteśmy bardzo dumni - skomentował Bert Nappier, president, FedEx Express Europe oraz CEO TNT Express.

- Z przyjemnością ogłaszamy odnowienie umowy sponsoringowej FedEx Express z Ligą Europy UEFA na okres 2018 - 2021. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację naszej współpracy z FedEx Express oraz dalsze działania na rzecz wspólnego celu, którym jest rozwój rozgrywek piłkarskich. Ostatnie trzy lata współpracy z FedEx Express uważamy za bardzo udane, dlatego nie możemy się doczekać kolejnych trzech sezonów - skomentował Guy-Laurent Epstein, Marketing Director of UEFA Events SA.

Ostatnio zmieniany w czwartek, 13 wrzesień 2018 12:13
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe