Zaloguj się

Kompleksowe rozwiązanie dla klientów - Kuehne + Nagel przedstawia myKN

  •  IW
  • Kategoria: Logistyka

Wraz z myKN, Kuehne + Nagel oferuje klientom unikatowy punkt dostępu do wszystkich internetowych serwisów, jednocześnie zastępując dotychczas użytkowaną platformę Control Center. myKN pozwala przeglądać, wyceniać, zlecać, śledzić, jak i zarządzać przesyłkami i kontem użytkownika w ramach w pełni kompleksowego, samoobsługowego narzędzia online.

- Zorientowanie na klienta stanowi podstawę naszej działalności. Dlatego regularnie poprawiamy łatwość i dostępność współpracy z Kuehne + Nagel. Naszym działaniom przyświeca wizja zapewnienia naszym klientom wszystkich potrzebnych narzędzi do zaplanowania oraz realizacji przesyłki w jednym miejscu. W tym celu będziemy nieustannie wzbogacać oraz rozwijać nowe interaktywne funkcjonalności narzędzia myKN - powiedział dr Detlef Trefzger, prezes Kuehne + Nagel International AG.

myKN pozwala zarejestrowanym klientom przeglądać między innymi możliwości transportowe poprzez niedawno rozwiniętą, cyfrową platformę SeaExplorer, jak i uzyskać podgląd do wszystkich informacji o przesyłce, łącznie z danymi finansowymi i poufnymi dokumentami o wysokim poziomie szczegółowości. myKN oferuje różne możliwości personalizacji dostępnych funkcji, w pełni dostosowując się do indywidualnych potrzeb klientów Kuehne + Nagel. myKN jest jednym z najbardziej zintegrowanych rozwiązań online dostępnych w branży logistycznej.

Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 03 grudzień 2018 15:50
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe