Zaloguj się

72 kolejne miesiące Bidfood Farutex w SEGRO Business Park Warsaw, Żerań

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka

Firma SEGRO - właściciel, zarządca i deweloper nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych - przedłużyła umowę najmu 5 500 m kw. o kolejne sześć lat oraz podpisała umowę na dodatkowe 700 m kw. z firmą Farutex Sp. z o.o. Magazyn i biura tego dystrybutora żywności dla segmentu HoReCa zlokalizowane są w SEGRO Business Park Warsaw, Żerań.

Farutex to należąca do grupy Bidfood firma, która oferuje wysokiej jakości produkty spożywcze dedykowane branży gastronomicznej. Zajmując obecnie powierzchnię 6 200 m kw. firma jest największym klientem SEGRO Business Park Warsaw, Żerań. Dystrybucja produktów z warszawskiego oddziału usytuowanego na Żeraniu odbywa się na terenie stolicy oraz jej okolic. Farutex zatrudnia w nim obecnie 120 pracowników.

- Cieszymy się, że jesteśmy częścią SEGRO Business Park Warsaw, Żerań. Ulokowanie naszego warszawskiego oddziału właśnie w tym miejscu było i w dalszym ciągu jest dużym wsparciem rozwoju biznesu. Właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się na przedłużeniu umowy najmu o kolejnych sześć lat, ceniąc sobie pozytywne relacje, jakie łączą nas z deweloperem SEGRO - podkreśla Konrad Pirwitz, kierownik oddziału Warszawa Bidfood Farutex.

SEGRO Business Park Warsaw, Żerań to kompleks magazynowo-biurowy położony na około 10-hektarowej działce. W jego skład wchodzi sześć budynków o łącznej powierzchni wynoszącej 49 500 m kw. Lokalizacja parku gwarantuje dogodne połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami miasta.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 02 kwiecień 2019 12:44
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe