logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

123lazienka.pl w nowej lokalizacji

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

123lazienka.pl, dystrybutor armatury i wyposażenia do kuchni i łazienek, wynajęła prawie 3 400 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej w Prologis Park Błonie. Firma AXI IMMO doradzała klientowi w negocjacjach umowy najmu.

123lazienka.pl to polska firma działająca na rynku od 5 lat. Firma oferuje kompleksowe wyposażenie oraz akcesoria do łazienek oraz kuchni. W swojej ofercie armatury posiada m.in.: umywalki, baterie, zlewy, wanny oraz prysznice. Firma została laureatem w konkursie Laur Eksperta 2018 oraz zajęła 1 miejsce w rankingu zaufanych opinii Ceneo 2018 w kategorii budowa i ogród.
Wraz z rozwojem firmy i zapotrzebowaniem na większą powierzchnię magazynową, firma 123lazienka.pl zdecydowała się na najem nowoczesnej powierzchni w Prologis Park Błonie. Dystrybutor w nowym obiekcie dysponuje powierzchnią magazynową sięgającą około 3 200 m kw. oraz komponentem biurowym o powierzchni 200 m kw. Prologis Park Błonie znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w odległości 25 km na zachód od Warszawy oraz blisko autostrady A2 (8 km).

- Poszukiwaliśmy nowego magazynu w obiekcie, który dawałby nam możliwość ewentualnej dalszej ekspansji oraz oferował wyższy standard powierzchni. Poza tymi aspektami bardzo ważna była dla nas również lokalizacja w pobliżu Błonia. Zależało nam na magazynie w okolicy zbliżonej do poprzedniej, głównie ze względu na naszych pracowników, którym nie chcieliśmy diametralnie zmieniać warunków i czasu dojazdu do pracy. Dlatego wybraliśmy obiekt Prologis Park Błonie, który najlepiej spełniał nasze potrzeby - komentuje Rafał Kieszkowski, właściciel 123lazienka.pl.

- Klientowi zależało przede wszystkim na magazynie w atrakcyjnej lokalizacji, właśnie w tym rejonie. Obiekt firmy Prologis spełnił najbardziej oczekiwania klienta, ze względu na położenie blisko tras A2 oraz S8, pozwalając tym samym na efektywną realizację łańcucha dostaw oraz widoczność z trasy, co stanowi dodatkową  korzyść wizerunkową dla klienta. O najmie powierzchni właśnie w tym parku zadecydowało również elastyczne podejście Prologis do potrzeb klienta, który zgodził się na realizację dodatkowego doku dla najemcy - dodaje Jakub Kokiernak, Industrial & Logistic Consultant w AXI IMMO.

Prologis Park Błonie to centrum dystrybucyjne o powierzchni 152,000 m kw. powierzchni magazynowej i biurowej, zlokalizowane 25 km od Warszawy, blisko autostrady A2. Oprócz magazynów wyposażonych w nowoczesne rozwiązania techniczne na terenie parku znajdują się liczne miejsca parkingowe oraz przestronne place manewrowe.

Ostatnio zmieniany wtorek, 09 kwiecień 2019 09:19

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj