Zaloguj się

C.H. Robinson zatrudni stu specjalistów IT w Warszawie

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka

Do końca 2020 roku C.H. Robinson zatrudni ponad stu specjalistów IT do warszawskiego oddziału firmy. Rozwój zespołu pozwoli wzmocnić pozycję globalnych rozwiązań technologicznych oferowanych przez firmę oraz zapewni lepsze wsparcie informatyczne klientom i przewoźnikom w Europie i na świecie.

- Mocno inwestujemy w nasze działy IT, ponieważ zależy nam na dynamicznym wdrażaniu innowacji i technologii - powiedział Jeroen Eijsink, prezes C.H. Robinson w Europie. - Kompleksowe rozwiązania technologiczne tworzone przez C.H. Robinson pozwalają nam odpowiadać na potrzeby wszystkich klientów w tak zróżnicowanym portfolio partnerów biznesowych jak nasze.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i skali działalności, C.H. Robinson dostarcza klientom i przewoźnikom dane, które zapewniają im przewagę informacyjną i w efekcie gwarantują wzrost efektywności i lepsze wyniki biznesowe. Eksperci IT firmy nieustannie udoskonalają rozwiązania technologiczne, a wśród nich globalny system zarządzania transportem (TMS) - Navisphere® i jego produkty: Navisphere® Vision, Navisphere® Carrier oraz Navisphere® Driver. Systemy te zapewniają pełną widoczność ładunków, wydajność oraz zautomatyzowanie procesów raportowania dla przewozów realizowanych w każdym regionie, bez względu na środek transportu.

- Przykładamy ogromną wagę do rozwoju naszego warszawskiego działu technologicznego, który pracuje nad oprogramowaniem C.H. Robinson - powiedział Mike Neill, dyrektor ds. technologii w C.H. Robinson. - Rozbudowa naszego zespołu IT jest kolejnym dowodem na to, że inwestujemy w tę niezwykle ważną część naszej działalności i nieustannie dążymy do dostarczania najlepszych w swojej klasie innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

C.H. Robinson w Polsce został niedawno wyróżniony przez Top Employers Institute prestiżowym tytułem Top Employer 2019. Nowi pracownicy wzmocnią istniejące już w Europie zespoły technologiczne. Do biura w Warszawie poszukiwani są specjaliści z branży IT na takie stanowiska, jak: software engineer, IT business analyst, database administrator, application systems engineer, IT manager oraz quality assurance analyst. Więcej informacji o aktualnych ofertach pracy w C.H. Robinson można znaleźć pod adresem: https://www.chrobinson.pl/pl-pl/careers/

Ostatnio zmieniany w czwartek, 18 kwiecień 2019 15:57
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe