Zaloguj się

Panattoni Park Pruszków IV - startuje 43 000 m kw.

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka

Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowych w Europie, poszerza swoje portfolio w regionie warszawskim. Deweloper startuje z budową Panattoni Park Pruszków IV o powierzchni około 43 000 m kw. Idealna lokalizacja, tuż przy węźle autostrady A2 oraz niedaleko drogi krajowej numer 2, będzie otwarta dla nowych najemców już w III kwartale 2019 r.

Pruszków - na drodze do magazynowego eldorado. Panattoni Park Pruszków IV o planowanej powierzchni 43 000 m kw. to już (kolejna) inwestycja dewelopera w samym Pruszkowie. To tu firma zrealizowała łącznie 162 700 m kw. powierzchni magazynowej. Lokalizacja nie może dziwić. Pruszków to korzystna alternatywa dla najmu powierzchni przemysłowych w Warszawie - miasto ze stolicą łączy bezpłatny odcinek autostrady A2 oraz węzeł Pruszków, który umożliwia wygodny i szybki transport do Poznania.

- Panattoni Park Pruszków IV znajduje się tuż przy autostradzie A2, która pozwala na sprawne przemieszczanie się nie tylko do najważniejszych regionów w kraju, ale i w Europie, łącząc stolicę z Niemcami - komentuje nową inwestycję Marek Dobrzycki, Managing Director z Panattoni Europe.

Inwestycję stanowić będzie jeden budynek klasy A o najwyższej jakości powierzchni magazynowo-biurowej, dostosowanej do potrzeb klientów z różnych branż, również produkcyjnych. Specyfika obiektu pozwoli na elastyczne kształtowanie modułów biurowych i magazynowych, zaś sam park wyposażony będzie w wygodne place manewrowe, bramy "zero" oraz oświetlenie LED. Spełniać będzie również kryteria jakości potwierdzone certyfikatem BREEAM. Budowa Panattoni Park Pruszków IV zakończy się w III kwartale br.
Firma Panattoni Europe zrealizowała w regionie warszawskim 24 centra dystrybucyjne o łącznej powierzchni 850 000 m kw., a w budowie ma kolejne 162 600 m kw. Aktywność dewelopera w okolicach stolicy jest w pełni uzasadniona. Warszawa jest jednym z trzech rynków - obok Górnego Śląska i Polski Centralnej, w których koncentruje się co roku znaczna część wolumenu nowych transakcji. Stolica potwierdziła swoją pozycję także w pierwszym kwartale br. - to właśnie w okolicach Warszawy zaobserwowano najwyższą aktywność najemców - 236 000 m kw.

Ostatnio zmieniany w czwartek, 30 maj 2019 14:08
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe