Zaloguj się

DS Smith wprowadza się do MLP Czeladź

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka

Producent opakowań odebrał około 6500 m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Czeladź.

MLP Group przekazało firmie DS Smith gotowe 6500 m kw. powierzchni w parku logistycznym MLP Czeladź. Z tego około 1000 m kw. przeznaczone jest na produkcję, kolejne 370 m kw. na biura, a  pozostała część na cele magazynowe.
DS Smith jest wiodącym w Europie dostawcą opakowań produkowanych zgodnie z indywidualnymi specyfikacjami klienta, ze szczególnym uwzględnieniem najnowocześniejszej myśli projektowej. Firma jest w stanie sprostać wszelkim wymaganiom rynku, oferując szeroką gamę wysokiej jakości opakowań przemysłowo-transportowych, FMCG, display’e i opakowania POS, spersonalizowane opakowania ochronne oraz palety tekturowe.

- Inwestycja została zrealizowana zgodnie z ustaleniami. Od podpisania umowy najmu do przekazania gotowego obiektu minęło około sześciu miesięcy. Centrum logistyczne MLP Czeladź jest jednym z naszych najnowszych projektów o wciąż dużym potencjale do dalszej rozbudowy. Park jest doskonale skomunikowany z miastami aglomeracji śląskiej - podkreślił Piotr Krawczyk, Manager projektów BTS w MLP Group S.A.

MLP Czeladź to nowoczesne centrum logistyczne, które po ukończeniu będzie oferowało 5 budynków klasy A o łącznej powierzchni 74,2 tys. m kw. powierzchni magazynowo-produkcyjnych. MLP Czeladź jest parkiem szczególnie atrakcyjnym dla klientów ze względu na doskonałą lokalizację w pobliżu głównych dróg. Park znajduje się w pobliżu węzła łączącego autostradę A4 z drogą ekspresową S1, 15 km od portu lotniczego w Katowicach, 11 km od centrum miasta, w sąsiedztwie drogi ekspresowej S86 z Łodzi do Tych.

Ostatnio zmieniany w środa, 10 lipiec 2019 07:48
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe