Zaloguj się

Poczta Litewska usprawnia usługi dla klientów we współpracy z Zebra Technologies

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka

Poczta Litewska wyposaży pracowników w blisko 2000 drukarek mobilnych Zebra ZQ510™. Wdrożenie jest elementem projektu Smart Postman, którego celem jest podniesienie poziomu satysfakcji klientów. Z przeprowadzonej niedawno przez Pocztę Litewską ankiety wynika, że 76 proc. klientów jest bardziej (lub tak samo) zadowolonych z mobilnych niż z tradycyjnych usług świadczonych przez pocztę.

Poczta Litewska dysponuje ponad 500 urzędami pocztowymi oraz 106 placówkami mobilnymi. Dla organizacji istotne było utrzymanie efektywnej usługi pocztowej w całym kraju, szczególnie na obszarach wiejskich, na których dostęp do placówek jest utrudniony. W związku z tym zdecydowała się na wykorzystanie najnowszych technologii mobilnych, które mają pomóc listonoszom świadczyć usługi w sposób efektywny kosztowo, bezpośrednio do domu klienta. Mając za sobą doświadczenia w zakresie wykorzystywania urządzeń Zebra w innych strukturach swojej organizacji, Poczta Litewska wybrała drukarki mobilne ZQ510 ze względu na ich kształt, przyjazny interfejs, niezawodność oraz wytrzymałość.

- To kolejny etap wdrażania zaplanowanej strategii modernizacji Poczty Litewskiej - stwierdziła V. Budrienė, Head of Corporate Affairs Department w Poczcie Litewskiej.

Opracowana we współpracy z Pocztą Litewską i partnerem Zebra, firmą UAB Informacinių technologijų organizacija (iTo), drukarka ZQ510 pozwala drukować dowody dostaw i opłat, powiadomienia o niedostarczonych przesyłkach, potwierdzenia odbioru prenumerat i paragony. Zintegrowane rozwiązanie drukujące Zebra obejmuje również akcesoria oraz narzędzia Print DNA Profile Manager Enterprise i Bluetooth Printer Management, które umożliwiają pracownikom terenowym lepiej wykonywać pracę.

- Poczta Litewska stawia czoła wyzwaniom związanym z zaspokajaniem potrzeb klientów, którzy wymagają wygodnych i elastycznych usług - powiedział Fred Bismuth, Vice President Sales w regionie Eastern Europe w firmie Zebra Technologies. - W czasach gospodarki w modelu "na żądanie" rozwiązania druku mobilnego firmy Zebra pozwalają Poczcie Litewskiej usprawniać przepływy pracy, w efekcie zwiększając efektywność i produktywność personelu. Dzięki temu organizacja może podnosić poziom obsługi swoich klientów.

Ostatnio zmieniany w środa, 11 wrzesień 2019 11:46
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe