Zaloguj się

Firma Reslogistic wprowadzi się do Alliance Silesia Logistics Center w Czeladzi

  •  oprac. IW
  • Kategoria: Logistyka

Reslogistic, firma należąca do grupy Rybexim, wynajęła 7 000 m kw. powierzchni magazynowej w Alliance Silesia Logistics Center w Czeladzi. Reslogistic oferuje obsługę procesów logistycznych oraz magazynowania w południowo-wschodniej części Polski.

Marka Reslogistic powstała na fundamencie rodzinnej firmy Rybexim. Dziś firma jest doświadczonym operatorem logistycznym, który świadczy kompleksowe usługi w zakresie logistyki magazynowej. Firma oferuje obsługę magazynowo-logistyczną, w tym logistykę POSM, w szczególności: mebli ogrodowych, sprzętu chłodniczego oraz materiałów marketingowych dla firm z branży FMCG. Firma współpracuje m.in. z wiodącymi firmami piwowarskimi nie tylko w zakresie logistyki i składowania towaru, ale również jego serwisowania. Od 1999 r. jest operatorem logistycznym m.in. Grupy Żywiec i Kompanii Piwowarskiej.
Firma zdecydowała się na najem dodatkowej powierzchni magazynowej z uwagi na rosnące zainteresowanie usługami firmy ze strony nowych kontrahentów, jak i poszerzający się zakres współpracy z obecnymi partnerami. Firma Reslogistic podjęła decyzję o najmie powierzchni tym razem w województwie śląskim. W nowym obiekcie Alliance Silesia Logistics Center Reslogistic będzie dysponowała 7 000 m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej, w tym 200 m kw. biura. W transakcji najmu wspierała klienta firma AXI IMMO Group.

- Zdecydowaliśmy się na najem powierzchni w Alliance Silesia Logistics Center, z uwagi na bardzo atrakcyjną ofertę, zarówno pod względem finansowym, jak i też lokalizację parku - komentuje Andrzej Szlęzak, dyrektor ds. logistyki w firmie Reslogistic.

- Dla klienta, który dysponuje już własnymi parkami, kluczowe było wynajęcie powierzchni magazynowej w lokalizacji, która zapewni możliwość efektywnej obsługi klientów w regionie Śląska. Alliance Silesia Logistics Center to park z doskonałym dostępem do najważniejszych autostrad i dróg szybkiego ruchu, ale też regionalnych szlaków drogowych - dodaje Tomasz Rąba, Senior Consultant Industrial & Logistic w AXI IMMO Group.

Alliance Silesia Logistics Center to aż 90 000 m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej oferowanej w ramach 7 hal. Park zlokalizowany jest 10 km od centrum Katowic, 500 m od drogi krajowej nr 86. Posiada doskonałe połączenie z najważniejszymi autostradami i drogami transportu publicznego w Polsce. Alliance Silesia Logistics Center posiada własny wewnętrzny system dróg, parkingi przeznaczone dla wielu użytkowników, drogi pożarowe oraz zaawansowaną infrastrukturę, obejmującą najwyższej klasy systemy telekomunikacyjne.

Ostatnio zmieniany w czwartek, 17 październik 2019 13:43
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe