logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

UPS Trade Direct - magazyn w powietrzu i na morzu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
UPS ogłosiła wprowadzenie w Europie usług Trade Direct Air i Ocean. Usługa ta łączy w sobie możliwości transportu i odprawy celnej UPS Supply Chain Solutions z końcowym dostarczeniem przesyłki w Stanach Zjednoczonych za pośrednictwem UPS.

Usługi UPS Trade DirectSM usprawniają ciągłość łańcucha dostaw, czyniąc go łatwiejszym w przewozie towarów drogą lotniczą i morską bezpośrednio z magazynów w Europie poprzez punkty odprawy celnej do wielu lokalizacji na całym świecie. Europejscy klienci będą mogli teraz wysyłać towary na rynek Stanów Zjednoczonych szybciej i sprawniej.

Wprowadzenie Trade Direct w Europie to następstwo udanego wdrożenia tej usługi w Stanach Zjednoczonych. Na początku usługa wesprze europejskich klientów, pragnących, aby ich towary docierały na rynek amerykański szybko i sprawnie. W dalszym etapie, jeszcze w 2005 r., UPS wprowadzi Trade Direct dla przesyłek przychodzących z innych części świata.

Przedsiębiorcy chcą dotrzymywać kroku zmianom, jakie zachodzą w międzynarodowych przepływach handlowych i stawić czoła rosnącej presji, aby być bardziej elastycznym i wydajnym - mówi Fred Schardt, wiceprezes i dyrektor zarządzający UPS Supply Chain Solutions EMEA. UPS pomaga lepiej zarządzać wymianą handlową, oszczędzając w tym samym momencie czas i pieniądze. UPS Trade Direct to połączenie naszych możliwości w zakresie przewozu dużych ładunków, odprawy celnej i transportu paczek drobnych. Pozwala to firmom, zarówno dużym, jak i małym, dotrzeć na rynek Stanów Zjednoczonych szybciej i przy minimalnej obsłudze – dodaje Schardt.

UPS Trade Direct pilotuje często skomplikowaną trasę międzynarodowego frachtu wysyłkowego w imieniu klienta. Usługa oferuje jeden kontakt, jedną fakturę wysyłkową oraz znakomity podgląd statusu przesyłki dzięki technologii UPS Supply Chain Solutions Flex® Global View, która dostarcza szczegółów o przesyłce na wielu poziomach.

Oto, jak działa Trade Direct:
  • Towary przeznaczone do wysyłki do Stanów Zjednoczonych są oddzielnie pakowane, znakowane, a następnie łączone w jeden ładunek zbiorczy. Po przewiezieniu go samolotem lub statkiem, towary przekraczają punkt odprawy celnej w Stanach Zjednoczonych jako skonsolidowana przesyłka. Dopiero wówczas wysyłka jest z powrotem rozdzielana na pojedyncze paczki lub ładunki mniejsze niż całopojazdowe (LTL), omijając kosztowne ogniwo, jakim są centra dystrybucyjne. Rozdzielone przesyłki trafiają bezpośrednio do sieci paczek drobnych UPS do finalnego doręczenia.
  • Ponieważ UPS operuje towarami w trakcie całego procesu, klienci wiedzą, gdzie ich przesyłki były ostatnio skanowane przy wykorzystaniu technologii śledzenia trasy przesyłek i powiadamiania o ich losach.

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Solaris buduje dwuprzegubowy pojazd o długości 24 metrów

Solaris buduje dwuprzegubowy pojazd o długości 24 metrów

Firma Solaris Bus & Coach S.A regularnie poszerza ofertę o kolejne innowacyjne pojazdy. W 2006...

GTFL z magazynem w Błoniach

GTFL z magazynem w Błoniach

Firma GTFL Sp. z o.o. wynajęła ponad 3,5 tys. m kw. powierzchni magazynowo-biurowej w obiekcie...

Cyberbezpieczeństwo w 2018 roku

Cyberbezpieczeństwo w 2018 roku

W mijającym roku cyberataki spędzały szefom firm sen z powiek. Największe z nich były ukierunkowane...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj