Zaloguj się

DHL uruchomił nową stronę internetową dla klientów

Nowa strona ma ułatwić klientom dostęp do danych kontaktowych i najważniejszych informacji DHL.Strona internetowa DHL.com działa w 140 krajach na całym świecie, oferując bardziej przyjazny dostęp do wszystkich globalnych usług logistycznych i pocztowych. Można tu znaleźć między innymi niezbędne informacje na temat każdej z dywizji DHL oraz Grupy Deutsche Post DHL, w tym ogłoszenia o pracy oraz materiały dla mediów. Nowa globalna strona obejmuje łącznie 80000 stron internetowych, prezentujących usługi DHL w 40 różnych językach.
 
- Nowa witryna DHL.com zapewnia łatwy dostęp do wszystkich usług oferowanych przez DHL na całym świecie i odpowiada na potrzeby klientów, którzy kontaktują się z nami on-line. Jej uruchomienie upraszcza proces korzystania z naszych usług i produktów oraz usprawnia komunikację klientów z odpowiednimi osobami - powiedział Christof Ehrhart, Executive Vice President Corporate Communications Deutsche Post DHL.

Uruchomienie nowej strony DHL.com jest związane z realizacją strategii Grupy 2015 i idei „JEDEN DHL". Wspiera wartość marki poprzez oferowanie proaktywnych rozwiązań, osobiste zaangażowanie i wzmocnienie pozycji lokalnych dywizji DHL. Jest też głównym marketingowym, sprzedażowym i komunikacyjnym kanałem kontaktu pomiędzy DHL a klientami. O jej znaczeniu może świadczyć fakt, iż tylko w 2009 roku firma odnotowała 110 milionów wejść na swoją stronę internetową. W ramach projektu uruchomiono także nową witrynę internetową www.DHL-brandworld.com. Jej celem jest promocja marki DHL. Strona pozwala na spojrzenie za kulisy jednej z największych firm logistycznych. Internauci, którzy odwiedzą tę stronę, będą mogli przeczytać o Misji DHL, wartościach marki czy sukcesach klientów. Umieszczone tu będą także wiadomości o kampaniach marketingowych i projektach specjalnych, takich jak partnerstwo logistyczne z Formułą 1, Fashion Week czy Orkiestra Gewandhaus w Lipsku. Dla internautów przygotowane zostały także gry internetowe. Mogą oni też uczestniczyć w specjalnych wirtualnych wydarzeniach, jak śledzenie ekspertów z F1 na serwisie Twitter.

- Rozpoczynamy nowy rozdział w komunikacji naszej marki. Stawiamy nie tylko na wykorzystanie tradycyjnych środków przekazu. Dzięki dedykowanej stronie Internauci będą mogli trzymać rękę na pulsie i poczuć prawdziwą pasję, jaką cechuje się nasza marka - powiedział Wolfgang Giehl, Senior Vice President Corporate Brand Marketing Deutsche Post DHL.

Nową stronę DHL.com i DHL.com.pl cechuje nowoczesna grafika, spójna i prosta nawigacja oraz szybki dostęp do wszystkich usług i narzędzi internetowych. Ciekawe zdjęcia i przejrzysty opis usług oraz rozwiązań oferowanych przez wszystkie dywizje DHL pozwalają na szybkie znalezienie potrzebnych informacji.
Ostatnio zmieniany w poniedziałek, 17 maj 2010 15:09
Zaloguj się by skomentować