Zaloguj się

DHL EXPRESS (POLAND) kolejny raz z certyfikatem Idealny Pracodawca

Firma DHL Express (Poland), po raz kolejny otrzymała certyfikat Idealnego Pracodawcy w prestiżowym rankingu „Idealnych Pracodawców 2014”. W tegorocznym zestawieniu firma DHL Express (Poland) zajęła znaczące pozycje w dwóch kategoriach: Biznes - 47 miejsce oraz Inżynieria - 78. Uczestniczący w badaniu studenci wysoko ocenili m.in. atrakcyjność firmy w kontekście rozważanego przez nich potencjalnego pracodawcy. Od lat na bardzo wysokim poziomie utrzymuje się również rozpoznawalność DHL Express (Poland) wśród studentów, która wynosi aż 94%.

   Ranking „Universum TOP 100” prezentuje listę Idealnych Pracodawców 2014, wskazanych w badaniu przez 23 599 studentów z 71 polskich wyższych uczelni. To niezależne, przeprowadzane co roku badanie jest źródłem wiedzy na temat preferencji zawodowych studentów i postrzegania przez nich potencjału pracodawcy. Kolejny rok z rzędu zdecydowaną pozycję najlepszego pracodawcy w tym zestawieniu zajmuje DHL Express (Poland).
   DHL Express (Poland), jako firma reprezentująca wysoki standard obsługi klientów i wyjątkową jakość w branży usług kurierskich, przywiązuje również znaczącą wagę do budowania trwałych relacji ze społecznościami studenckimi i akademickimi. Od lat aktywnie wspiera nowatorskie programy edukacyjne współpracując z uczelniami i studentami, uczestnicząc w charakterze firmy eksperckiej i przyjaznej młodym ludziom. DHL Express (Poland) wielokrotnie była nagradzana w programach z obszaru ZZL i doceniana w prestiżowych zestawieniach najlepszych pracodawców.

- Od kilku lat mamy przyjemność znajdować się w prestiżowym rankingu Idealny Pracodawca. Jest to dla nas niezmiennie dużym wyróżnieniem i potwierdzeniem niesłabnącej atrakcyjności firmy na rynku pracy. To badanie pomaga nam zrozumieć jakie oczekiwania mają młodzi ludzie oraz jakie jest ich wyobrażenie o potencjalnym pracodawcy. Cieszymy się, że studenci nieprzerwanie wskazują nas wśród 100 najlepszych pracodawców. Ta wysoka pozycja jest zasługą wielu osób na co dzień zaangażowanych w budowanie kultury organizacyjnej przyjaznej klientom i pracownikom. Jako wielotysięczna organizacja staramy się być pracodawcą świadomym oczekiwań przyszłych pracowników i przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby odnaleźć punkty styczne pomiędzy celami młodych wykształconych ludzi i oczekiwaniami naszej firmy - powiedziała Maja Chabińska-Rossakowska, dyrektor ds. personalnych i członek zarządu DHL Express (Poland).

   Badania do rankingu „Universum TOP 100” przeprowadzone zostały w okresie od października 2013 do marca 2014 r. Organizatorem jest Universum Communications AB, lider w dziedzinie employer branding. Jako zaufany partner ponad 1200 firm na całym świecie pomaga pracodawcom w profesjonalnej rekrutacji i zatrzymaniu pracowników w firmie, poprzez strategiczne doradztwo. W Polsce Universum działa w oparciu o własne badania i raporty, konsulting strategiczny oraz autorskie rozwiązania komunikacyjne (publikacja Universum TOP 100 ).

Ostatnio zmieniany w wtorek, 28 październik 2014 13:56
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe