Zaloguj się

Urodzeni w CHEPie biegną dla Fundacji Dom w Łodzi

„Urodzeni w CHEP-ie” to akcja charytatywna CHEP Polska, dzięki której pracownicy i przyjaciele firmy swoim zaangażowaniem sportowym wspomagają najbardziej potrzebujących. Firma po raz kolejny przygotowała specjalną inicjatywę wspierającą społeczność lokalną. Urodzeni w CHEP-ie  wezmą udział w łódzkim maratonie, z którego dochód przekazany zostanie na wybrane organizacje charytatywne, w tym na Fundację  „Dom w Łodzi”, którą firma wspiera od zeszłego roku.

   CHEP Polska, międzynarodowy dostawca usług poolingowych, posiadający jedno ze swoich centrów serwisowych w Niewiadowie pod Łodzią, w ramach globalnej strategii CSR wspiera charytatywnie społeczności lokalne w miejscach swojej działalności biznesowej. Fundacja „Dom w Łodzi” stworzona została w 2007 roku i jest jedynym w Polsce domem dziecka dla ciężko chorych, osieroconych lub porzuconych przez swoje biologiczne rodziny dzieci. Placówka zapewnia bezpieczeństwo i wychowanie najmłodszych, cierpiących na przewlekłe schorzenia, umożliwia im prawidłowy rozwój w małej, ciepłej, rodzinnej społeczności.
   Już po raz drugi, przy sportowej okazji, pracownicy oraz przyjaciele firmy pobiegną aby podarować dzieciom, szczególnie dotkniętym przez los, odrobinę szczęścia, radości i uśmiechu. Pieniądze, uzyskane podczas akcji, zostaną bezpośrednio przekazane Fundacji na rehabilitację, zakup leków oraz wypoczynek dzieci. 17 kwietnia 2016 wszyscy chętni przebiegną dla dzieci z Fundacji „Dom w Łodzi” trasę 10 kilometrów.
Osoby, które chcą wykazać się sportowo i pobiec dla chorych dzieci, zapraszamy do rejestracji na stronie http://www.lodzmaraton.pl/rejestracja. Przy wyborze organizacji należy zaznaczyć opcję „FUNDACJA DOM W ŁODZI”. Poza sportowym wsparciem firma zachęca do pomocy materialnej. Na ten cel została założona zbiórka pod adresem http://siepomaga.pl/biegnijdladzieci, podczas której chętni za pomocą portalu internetowego mogą bezpośrednio wspomagać Fundację „Dom w Łodzi”.

- To kolejna sportowa inicjatywa, w której "Urodzeni w CHEP-ie" wykazują się wytrwałością i zaangażowaniem w dobrej sprawie. W zeszłym roku 10 wysportowanych pracowników CHEP dobiegło do mety! Podczas dwóch zbiórek i dzięki wpłatom od sponsorów zebraliśmy ponad 5000 złotych, które zostały przekazane Fundacji „Dom w Łodzi” - jednej z pięciu placówek, które wspieramy w ramach naszej działalności charytatywnej - mówi Kinga Di Salvo, Country General Manager CHEP Polska i kraje bałtyckie.

Ostatnio zmieniany w czwartek, 07 kwiecień 2016 16:09
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe