Zaloguj się

Grupa Raben w Polsce - 25 lat w drodze

W 2016 roku Grupa Raben obchodzi jubileusz dwudziestopięciolecia działalności na polskim rynku. W tym samym czasie świętuje również osiemdziesięciopięciolecie świadczenia usług w Europie. Z tej okazji firma zorganizowała konferencję On The Way, podsumowującą nie tylko ćwierćwiecze swojej działalności, ale także przemiany gospodarcze, społeczne i przywódcze, które dokonały się w ostatnich latach w Polsce.

Spotkanie, podczas którego prelegentami byli m.in. profesor Leszek Balcerowicz, Jacek Santorski, a także Bartłomiej Gola, miało na celu określenie trendów i tendencji biznesowych na następne lata.

- Rzeczywistość biznesowa zmienia się nieustannie. Należy śledzić trendy i innowacje, nie tylko, by wyprzedzać konkurencję, ale także, by zwyczajnie utrzymać biznes. Kodak, Nokia, a w ostatnim czasie za sprawą Ubera także korporacje taksówkarskie przekonały się o tym boleśnie. Współpraca ze start-upami, w których ideę działania wpisana jest innowacyjność, uświadamia mi jak ważne jest nowatorskie spojrzenie na rzeczywistość - komentuje Bartłomiej Gola, partner generalny SpeedUp Group, przedsiębiorca i inwestor, uczestnik konferencji On The Way.

- 85 lat na europejskim rynku i ćwierć wieku w Polsce pozwoliło nam uzyskać know-how i bezcenne doświadczenie w logistyce. Podczas konferencji chcieliśmy podzielić się nie tylko naszą perspektywą ostatnich lat. Zaprosiliśmy cenione autorytety z dziedziny ekonomii, przywództwa oraz innowacji, które nie tylko podsumowały i scharakteryzowały przemiany, dokonujące się w ostatnich latach, ale także wskazały potencjalne kierunki rozwoju gospodarczego w przyszłości. Dzielenie się wiedzą z naszymi klientami stanowi nasz cel. Wierzymy, że dzięki temu pomagamy im budować przewagę konkurencyjną - podsumowuje Ewald Raben, CEO Grupy Raben.

W konferencji wzięło udział niemal 300 osób. Wśród panelistów znaleźli się doktor Adam Mokrysz, Prezes Mokate, Edward Bajko, Prezes Spomlek, doktor Krzysztof Pawiński, współwłaściciel firmy Maspex, Michał Trojanowski, Dyrektor Zarządzający w przedsiębiorstwie Poland Go Global oraz Janusz Komurkiewicz, członek zarządu Fakro.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 04 październik 2016 15:33
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe