logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

UPS wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ramach swojej dziesięcioletniej współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy UPS Polska przekaże na licytację unikatowe zaproszenie do udziału w Ferrari Challenge Race na torze Monza we Włoszech. 

   Fundacja WOŚP zapewnia sprzęt medyczny do szpitali w całej Polsce. W 2017 roku ogólnopolski Wielki Finał Orkiestry odbywa się 15 stycznia. Celem tegorocznego 25. Finału jest wsparcie oddziałów ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. UPS Polska jest partnerem logistycznym Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jednym z zadań powierzonych firmie jest dostarczenie wylicytowanych na aukcji przedmiotów do zwycięzców.

- UPS ma zaszczyt współpracować z organizacją, która pracuje tak ciężko, aby chronić zdrowie ludzi w całej Polsce - powiedział Pavel Adamovsky, dyrektor generalny UPS Polska. - Patrząc z perspektywy 10. lat, chciałbym przede wszystkim podziękować wszystkim naszym pracownikom, którzy z pełnym zaangażowaniem biorą udział zarówno w organizacji Finału WOŚP, jak i współtworzą inne projekty z Fundacją.

- Każda pomoc podczas organizacji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest dla nas bardzo ważna. Firma UPS logistycznie wspiera nas już od dekady - za co jesteśmy im wdzięczni. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim pracownikom UPS, którzy poświęcają swój wolny czas, by być częścią naszej rodziny - powiedział Jerzy Owsiak.

   Jednoosobowe zaproszenie na Ferrari Challenge Race na torze Monza we Włoszech ufundowane przez UPS Polska można już licytować. Szczęśliwy zdobywca wejściówki będzie miał niepowtarzalną okazję nie tylko zobaczyć zawody w Monzie we Włoszech w maju, ale także poznać kierowców Ferrari Challenge. Będzie miał też dostęp do atrakcji zamkniętych dla zwykłego widza, m.in. przejechać kilka okrążeń samochodem Ferrari z profesjonalnym kierowcą, zobaczyć tor, obejrzeć samochody, czy spędzić czas w strefie VIP. Uczestnictwo w wyścigu można licytować pod linkiem: http://aukcje.wosp.org.pl/zaproszenie-vip-na-ferrari-challenge-od-firmy-ups-i4009935
   Oprócz wsparcia Wielkiego Finału UPS nieustannie angażuje się w wiele różnorodnych projektów charytatywnych inicjowanych przez Fundację. Wolontariusze UPS w tym roku  brali czynny udział w próbie bicia rekordu świata w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej, organizowanej przez WOŚP na terenie całego kraju. Ponadto, firma wspomaga organizację Przystanku Woodstock, czy prace porządkowe w ośrodku Fundacji w miejscowości Szadowo Młyn.

Ostatnio zmieniany czwartek, 12 styczeń 2017 09:40

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj