Zaloguj się

AXI IMMO otwiera biuro regionalne w Łodzi w budynku dawnej fabryki Grohmana

Polska firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych AXI IMMO otworzyła nowe biuro w Łodzi, w zrewitalizowanym kompleksie biurowo-konferencyjnym Fabryce Grohmana.

- Nasza firma istnieje prawie od 10 lat, a nowy oddział to kolejny krok na drodze do rozwoju. Chcemy być blisko naszych klientów, a Łódź i cały region to strategiczna lokalizacja na rynku nieruchomości komercyjnych, w szczególności w sektorze magazynowo-prordukcyjnym i biurowym. Potencjał regionu jest ogromny, czego efektem są imponujące wyniki po stronie popytu i podaży. Rynek łódzki dysponuje zasobami w postaci gruntów i budynków poprzemysłowych, dając tym samym ogromne możliwości potencjalnym inwestorom z różnych sektorów. Dlatego nie mogło nas tu zabraknąć. Dzięki funkcjonowaniu na lokalnym rynku, będziemy posiadać jeszcze dogłębniejszą wiedzę na jego temat, co z całą pewnością przełoży się na jakość świadczonych przez nas usług - komentuje Renata Osiecka, partner zarządzająca AXI IMMO.

- Łódź i jej okolice - Stryków oraz inne miasta regionu, jak Piotrków Trybunalski, to aktualnie trzeci pod względem całkowitej podaży rynek magazynowy w kraju. Centralne położenie w zbiegu najważniejszych węzłów komunikacyjnych w kraju, relatywnie jeszcze duża dostępność terenów pod inwestycje i pracowników powodują, że jest i będzie to kluczowa lokalizacja na magazynowo-produkcyjnej mapie Polski - komentuje Hubert Wojtera z działu Industrial AXI IMMO.

   Nowe biuro AXI IMMO znajduje się w budynku Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Tymienieckiego 22G, w zrewitalizowanej Fabryce Ludwika Grohmana, która obecnie stanowi nowoczesną przestrzeń biurowo - konferencyjną o wysokim standardzie. Jest to kolejne biuro AXI IMMO, po Warszawie i Katowicach.

- Jako firma doradzająca na co dzień naszym klientom m.in. w wyborze przestrzeni biurowej, znająca obowiązujące standardy, wybraliśmy dla siebie obiekt w nowoczesnym designie. Dodatkowym atutem jest również prestiżowa lokalizacja, w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, organizacji działającej na rzecz pozyskiwania i  kompleksowej obsługi inwestorów. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd naszym pracownikom oraz malownicze otoczenie - komentuje Martin Lipiński, dyrektor Działu Office w AXI IMMO.

Ostatnio zmieniany w piątek, 25 maj 2018 09:43
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe