logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Schenker nr 1 wg Swiss International Air Lines

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Biuro frachtu lotniczego Schenker Sp. z o.o. w Warszawie najważniejszym agentem Swiss International Air Lines w spedycji lotniczej w Polsce.

W pierwszym kwartale br. w Warszawie z inicjatywy Swiss International Air Lines odbyła się uroczystość podsumowująca wyniki transportu przesyłek lotniczych zrealizowanych w 2006 roku. Podczas spotkania Hans Nillson, Managing Director Europe oraz Roland Zistler, Regional Manager CEE Europe przekazali na ręce Wojciecha Puzyńskiego, szefa Biura Frachtu Lotniczego z Schenker Sp. z o.o. dyplom za zdobycie pierwszej pozycji wśród agentów Swiss International Air Lines.
- Dla porządku powiem, że 1 miejsce zajęliśmy ex equo z firmami Hellman i DHL, co przy kilkudziesięciu uczestnikach jest wynikiem bardzo dobrym. W poprzednich latach byliśmy poza podium. Ta nagroda pokazuje nam jak na przestrzeni paru miesięcy, od momentu rozpoczęcia konsolidacji Schenker i BAX Global, nastąpił wzrost przewozów towarów drogą lotniczą tylko w ramach tej linii. - wyjaśnia Wojciech Puzyński.

Swiss International Air Lines to jeden z ważniejszych przewoźników europejskich obsługujący zarówno transport pasażerski, jak i przewozy cargo. Liczba i elastyczność połączeń oraz profesjonalizm Swiss Word Cargo na warszawskim Okęciu umożliwia szybki i sprawny transport przesyłek lotniczych do ponad 150 portów lotniczych na świecie. Właśnie te zalety zdecydowały o tym, że Biuro Frachtu Lotniczego Schenkera tak często i chętnie korzysta z samolotów Swiss.

- Pozycja nr 1 pokazuje, że praca i zaangażowanie naszego zespołu zostało dostrzeżone. Korzystają na tym nasi klienci, gdyż tak ważny partner jak Schenker otrzymuje od linii uprzywilejowane warunki współpracy, np. pakiet specjalnych stawek, atrakcyjne terminy, itd. - mówi Wojciech Puzyński szef Biura Frachtu Lotniczego Schenker w Polsce.Wyniki firmy Schenker wykazują, że budowana od pięciu lat własna sieć lotniczych połączeń czarterowych przynosi widoczne efekty. Sieć powstaje w ramach całkowitego czarteru lotów różnych linii lotniczych, w tym również Swiss. Schenker już po raz kolejny zajmuje najwyższą pozycję w raportach dotyczących frachtu lotniczego. Między innymi znajduje się w ścisłej czołówce prestiżowych rankingów IATA (International Air Transport Association).

- Fakt, że Schenker rozwija ofertę własnych lotów czarterowych sprawia, że wewnętrzne statystyki firmy dotyczące transportu lotniczego rosną o kilkanaście procent w skali roku, czego konsekwencją jest zmiana w pozycjonowaniu Schenkera na rynku europejskim. - podsumowuje Wojciech Puzyński z Schenker Sp. z o.o.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 07 maj 2007 11:31

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

VIVE Transport Liderem Logistyki w programie badawczym Operator Logistyczny Roku…

VIVE Transport Liderem Logistyki w programie badawczym Operator Logistyczny Roku 2017

7 grudnia br., podczas Gali Logistyki, Transportu, Produkcji, w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie, ogłoszone...

DHL i przedsiębiorcy łączą siły podczas DHL Innovation Day 2017

DHL i przedsiębiorcy łączą siły podczas DHL Innovation Day 2017

7 grudnia br. firma DHL zgromadziła czołowych liderów i start-upy w dziedzinie logistyki i technologii,...

Strategiczna współpraca Grupy Azoty i CTL Logistics

Strategiczna współpraca Grupy Azoty i CTL Logistics

Grupa Azoty podpisała porozumienie z CTL Logistics w sprawie m.in. przejęcia spółek celowych, a tym...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj