logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Nowa usługa DHL Global Forwarding

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich europejskich klientów DHL Global Forwarding, lider globalnego rynku logistycznego, wprowadził nową usługę w zakresie przewozów cargo. AirFreigth PLUS Europe jest multimodalnym rozwiązaniem, dzięki któremu towary na obszarze Europy mogą być przewożone od drzwi do drzwi szybko, bez ograniczeń wagowych i wymiarowych oraz z zastosowaniem czytelnego cennika usług.

AirFreight PLUS Europe to elastyczne rozwiązanie przygotowane przez DHL Global Forwarding dla firm, które dążą do optymalizacji czasu, formy, a przede wszystkim kosztów transportu. W ramach AirFreight PLUS Europe przewożone mogą być towary bez ograniczeń wagowych i wymiarowych, typowych dla usług świadczonych przez firmy kurierskie. W zależności od miejsca przeznaczenia, DHL Global Forwarding akceptuje w przewozie lotniczym palety do wysokości nawet 2 metrów i o wadze przekraczającej kilkaset kilogramów, dostarczając je w modelu "drzwi-drzwi” następnego dnia po odbiorze przesyłki.

AirFreight PLUS Europe to przede wszystkim:
 • Brak ograniczeń wagowych i wymiarowych przesyłek.
 • Zdefiniowane ramy czasowe usługi w eksporcie i w imporcie.
 • Szybkość dostawy - transporty łączone w ramach własnej sieci połączeń lotniczych i drogowych.
 • Gotowy cennik usług bez ukrytych kosztów.
 • Możliwość elastycznego dostosowania serwisu do specyficznych potrzeb klienta.
 • Bezpośredni, personalny kontakt z klientem bez pośrednictwa call center.
 • Możliwość nadania przesyłki na koszt odbiorcy.
 • Obsługa przesyłek niebezpiecznych i przesyłek specjalnych w temperaturze kontrolowanej.

- DHL Global Forwarding wprowadził usługę AirFreight PLUS Europe w odpowiedzi na potrzeby firm prowadzących działalność w Europie, które poszukiwały szybkiego (również w modelu overnight) transportu przesyłek ciężkich, towarów niebezpiecznych oraz przesyłek specjalnych dostarczanych w kontrolowanej temperaturze na obszarze całego kontynentu. Rozwiązanie AirFreight PLUS Europe, które zgodnie z potrzebami klientów obejmuje także pakiety ekonomiczne z określonym czasem dostawy, jest, zatem usługą, łączącą szybkość i sprawność charakterystyczną dla firm kurierskich z elastycznością wyspecjalizowanych firm spedycyjnych. - powiedział Piotr Iwaniuk, Prezes Zarządu DHL Global Forwarding.

AirFreight PLUS Europe oferuje zdefiniowane ramy czasowe transportu przesyłki, zarówno w eksporcie, jak i imporcie. W ramach pakietu Premium towar dostarczany jest następnego dnia, w pakiecie Classic w ciągu dwóch dni, zaś najtańszy serwis Economy gwarantuje dostawę towaru do finalnego odbiorcy w ciągu 3-5 dni. Towary niebezpieczne dostarczane są w ciągu maksymalnie dwóch dni, zaś przesyłki specjalne w temperaturze kontrolowanej - na następny dzień.

W ramach usługi AirFreight PLUS Europe DHL Global Forwarding proponuje cztery modele transportu ("drzwi-drzwi”, "drzwi-lotnisko”, "lotnisko-drzwi” oraz "lotnisko-lotnisko”) w trzech zdefiniowanych pod względem zakresu i cen pakietach: Premium, Classic i Economy. Dodatkowo, firma oferuje dwa pakiety obejmujące transport artykułów niebezpiecznych (Dangerous Goods) oraz przesyłek specjalnych dostarczanych w temperaturze kontrolowanej (Life Science).

Newsletter

Z ostatniej chwili

 • 1
 • 2
 • 3

DHL Express wspiera kampanię Potencjalnie (nie)Bezpieczni

DHL Express wspiera kampanię Potencjalnie (nie)Bezpieczni

DHL Express (Poland), będący dostawcą międzynarodowych usług ekspresowych, wspiera kampanię społeczną popularyzującą tematykę bezpieczeństwa internetowego...

Amica z tytułem Supply Chain Designer 2017

Amica z tytułem Supply Chain Designer 2017

Najwyższy w Polsce, 46-metrowy magazyn wysokiego składowania Amica został wyróżniony nagrodą główną - Supply Chain...

Młodzi logistycy czekają na wyniki drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Młodzi logistycy czekają na wyniki drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Zakończył się drugi etap jubileuszowej X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj