Zaloguj się

Siódemka uruchomiła już 500 placówek Service Point

Firma kurierska Siódemka konsekwentnie rozwija sieć partnerskich punktów przyjęć przesyłek Service Point. Na terenie całej Polski powstało już blisko 500 placówek, w których można szybko i sprawnie wysłać paczkę w dowolne miejsce w kraju. Powiększaniu sieci sprzyja duże zainteresowanie przedsiębiorców nawiązaniem partnerstwa handlowego z Siódemką oraz duże powodzenie tego typu usług wśród klientów.

W ramach rozwoju oferty dla klientów indywidualnych Siódemka S.A. podjęła współpracę z właścicielem sieci salonów prasowych Inmedio i Relay, spółką HDS Polska oraz firmą PRINTMANIA. Partnerami Siódemki są również mniejsze placówki handlowe i usługowe, które mieszczą się w pobliżu często uczęszczanych miejsc, takich jak na przykład galerie handlowe, dworce komunikacji miejskiej, biurowce czy główne ulice w miastach powyżej 10 tysięcy mieszkańców. Łącznie funkcjonuje już 500 punktów Service Point.

- W trosce o wygodę i komfort naszych klientów w najbliższym czasie planujemy nawiązać współpracę z kolejnymi punktami handlowymi lub usługowymi, w których będzie można korzystać z usług kurierskich Siódemki. Zależy nam, aby nasza oferta w pełni zaspokajała potrzeby klientów oraz maksymalnie ułatwiała wysyłanie paczek. Cały proces nadania przesyłki zajmuje dosłownie chwilę. Wystarczy przyjść do punktu Siódemka Service Point z przedmiotem, który chcemy wysłać, zapakować go na miejscu, a następnie wypełnić list przewozowy i nadać przesyłkę - mówi Roman Jobda, kierownik działu Service Point.

Usługa proponowana przez Siódemkę to najbogatsza tego typu oferta dla klientów w Polsce, obejmująca w cenie standardowej paczki szereg dodatkowych świadczeń. Na pakiet korzyści składa się między innymi ubezpieczenie przesyłki do 5 tys. złotych, wygodne opakowanie firmowe, możliwość skorzystania z informacji telefonicznej, całodobowe monitorowanie przesyłki za pośrednictwem strony internetowej www.siodemka.com, a także powiadomienia o statusie paczki za pomocą wiadomości sms/e-mail. Zlecenia przyjęte w Service Point'ach są realizowane już na drugi dzień roboczy. Klienci mogą przesyłać dokumenty oraz paczki w przedziale wagowym od 1 kg do 30 kg o wymiarach umożliwiających umieszczenie przedmiotu w dostępnych opakowaniach firmowych.

Service Pointy Siódemki niosą wiele zalet nie tylko dla korzystających z nich klientów, ale również dla samych przedsiębiorców, którym zależy na stworzeniu kompleksowej oferty i podniesieniu własnej konkurencyjności.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 06 listopad 2012 11:19
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe