logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Siódemka uruchomiła już 500 placówek Service Point

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma kurierska Siódemka konsekwentnie rozwija sieć partnerskich punktów przyjęć przesyłek Service Point. Na terenie całej Polski powstało już blisko 500 placówek, w których można szybko i sprawnie wysłać paczkę w dowolne miejsce w kraju. Powiększaniu sieci sprzyja duże zainteresowanie przedsiębiorców nawiązaniem partnerstwa handlowego z Siódemką oraz duże powodzenie tego typu usług wśród klientów.

W ramach rozwoju oferty dla klientów indywidualnych Siódemka S.A. podjęła współpracę z właścicielem sieci salonów prasowych Inmedio i Relay, spółką HDS Polska oraz firmą PRINTMANIA. Partnerami Siódemki są również mniejsze placówki handlowe i usługowe, które mieszczą się w pobliżu często uczęszczanych miejsc, takich jak na przykład galerie handlowe, dworce komunikacji miejskiej, biurowce czy główne ulice w miastach powyżej 10 tysięcy mieszkańców. Łącznie funkcjonuje już 500 punktów Service Point.

- W trosce o wygodę i komfort naszych klientów w najbliższym czasie planujemy nawiązać współpracę z kolejnymi punktami handlowymi lub usługowymi, w których będzie można korzystać z usług kurierskich Siódemki. Zależy nam, aby nasza oferta w pełni zaspokajała potrzeby klientów oraz maksymalnie ułatwiała wysyłanie paczek. Cały proces nadania przesyłki zajmuje dosłownie chwilę. Wystarczy przyjść do punktu Siódemka Service Point z przedmiotem, który chcemy wysłać, zapakować go na miejscu, a następnie wypełnić list przewozowy i nadać przesyłkę - mówi Roman Jobda, kierownik działu Service Point.

Usługa proponowana przez Siódemkę to najbogatsza tego typu oferta dla klientów w Polsce, obejmująca w cenie standardowej paczki szereg dodatkowych świadczeń. Na pakiet korzyści składa się między innymi ubezpieczenie przesyłki do 5 tys. złotych, wygodne opakowanie firmowe, możliwość skorzystania z informacji telefonicznej, całodobowe monitorowanie przesyłki za pośrednictwem strony internetowej www.siodemka.com, a także powiadomienia o statusie paczki za pomocą wiadomości sms/e-mail. Zlecenia przyjęte w Service Point'ach są realizowane już na drugi dzień roboczy. Klienci mogą przesyłać dokumenty oraz paczki w przedziale wagowym od 1 kg do 30 kg o wymiarach umożliwiających umieszczenie przedmiotu w dostępnych opakowaniach firmowych.

Service Pointy Siódemki niosą wiele zalet nie tylko dla korzystających z nich klientów, ale również dla samych przedsiębiorców, którym zależy na stworzeniu kompleksowej oferty i podniesieniu własnej konkurencyjności.

Ostatnio zmieniany wtorek, 06 listopad 2012 10:19

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj