logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Ewald Raben, CEO Grupy Raben, został Przedsiębiorcą Roku 2012

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

29 listopada 2012 roku podczas warszawskiej gali ogłoszono zwycięzcę konkursu Ernst & Young Przedsiębiorca Roku, którym został Prezes Grupy Raben - Ewald Raben. Tegoroczna edycja ma szczególny, jubileuszowy charakter, odbywała się bowiem już dziesiąty raz w Polsce.

Niezależne od Ernst & Young Jury podjęło decyzję o wyborze najlepszego przedsiębiorcy w oparciu o takie kryteria jak: przedsiębiorczość, strategia, działalność międzynarodowa, innowacyjność oraz relacje z pracownikami i otoczeniem.

- Jestem niezmiernie dumny i bardzo się cieszę z otrzymania nagrody Przedsiębiorca Roku - mówi Ewald Raben. - Oznacza to, że nasza firma, management i pracownicy rozwijają się we właściwym kierunku i realizują w praktyce nasze wartości i strategię. Konkurs promuje naturalne w moim otoczeniu biznesowym postawy. Przedsiębiorczość  jest wartością korporacyjną Grupy Raben, chcemy, aby osoby tutaj zatrudnione czuły się przedsiębiorcami na swoich stanowiskach pracy. Bez innowacyjności współczesny biznes, a więc i logistyka, nie ma prawa istnieć. Prowadzenie działalności w sposób odpowiedzialny, z troską o szeroko rozumiane otoczenie, ma dla nas kluczowe znaczenie. W codziennej pracy pomocne jest doświadczenie z dziesięciu krajów, w których prowadzimy działalność.

"Za przedsiębiorczość, wizję i pasję oraz za skuteczne zarządzanie. Za zbudowanie sieci logistycznej obsługującej prawie całą Europę, w której nadrzędne wartości to pasja, orientacja na klienta, profesjonalizm i wiarygodność”  -  tak Jury konkursu, reprezentowane przez Przewodniczącego Komisji, Premiera Jana Krzysztofa Bieleckiego, tłumaczyło swoją decyzję, aby tytuł Przedsiębiorcy Roku 2012 otrzymał Ewald Raben.
Reprezentując Polskę w międzynarodowym finale konkursu Ernst & Young World Entrepreneur of the Year w Monte Carlo w czerwcu 2013 roku Ewald Raben zmierzy się z konkurentami z ponad 50 krajów. W światowej rywalizacji o tytuł najlepszego przedsiębiorcy walczą zwycięzcy wszystkich lokalnych edycji.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 03 grudzień 2012 10:29

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj