logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Incognito na światową premierę - DHL przewiózł nowego Mercedesa klasy S

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DHL, dostawca globalnych usług logistycznych, przewiózł najnowszej generacji Mercedesa klasy S na światową premierę, która odbyła się 15 maja 2013 r. w Hamburgu.

Zasłonięty luksusowy sedan, transportowany bezpośrednio z fabryki Mercedes-Benz w Stuttgarcie do podmiejskiej dzielnicy Hamburga, Finkenwerder, poleciał samolotem transportowym DHL typu A300-600. W Hamburgu ten nowy samochód zaprezentowano po raz pierwszy dla około 700 klientów, sprzedawców i dziennikarzy.

- Ta oczekiwana z niecierpliwością prezentacja jest szczególnie ważnym etapem dla Mercedesa, dlatego mamy najwyższe wymagania w odniesieniu do bezpiecznego transportu samochodu i zachowania tej informacji w tajemnicy. Cieszymy się, że od wielu lat naszym partnerem jest DHL, który spełnia te same surowe normy jakości, jakie stawiamy sobie samym i do którego możemy mieć pełne zaufanie - powiedział Jörg Howe, dyrektor ds. komunikacji Daimler AG.

Współpraca DHL z firmą Mercedes-Benz przy bezpiecznym transporcie nowego modelu klasy S do Hamburga była naprawdę ścisła. Dzięki członkom załogi DHL, ochronie fabryki Mercedes-Benz oraz specjalnemu systemowi kamuflażu samochodu, spełniono niezwykle wysokie wymagania bezpieczeństwa całej operacji.

- W świetle wielu lat współpracy z Daimlerem, jesteśmy dumni, że mogliśmy przewieźć model klasy premium z rodziny samochodów Mercedes-Benz na oficjalną międzynarodową prezentację. To specjalne zadanie jest kolejnym dowodem zaufania, jakim obdarzają nasze produkty i naszych ludzi wiodące przedsiębiorstwa, takie jak Mercedes - powiedział Fathi Tlatli, prezes globalnego sektora motoryzacyjnego, DHL Customer Solutions & Innovation.

DHL od wielu lat jest partnerem firmy Mercedes-Benz. Jednostki organizacyjne DHL zapewniają rozwiązania logistyczne, które spełniają specyficzne wymagania tej dużej i znanej marki. Szeroka gama produktów DHL obejmuje usługi takie jak dostawa na czas dla zakładów produkcyjnych lub logistykę części zamiennych.

Ostatnio zmieniany środa, 29 maj 2013 13:13

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

VIVE Transport Liderem Logistyki w programie badawczym Operator Logistyczny Roku…

VIVE Transport Liderem Logistyki w programie badawczym Operator Logistyczny Roku 2017

7 grudnia br., podczas Gali Logistyki, Transportu, Produkcji, w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie, ogłoszone...

DHL i przedsiębiorcy łączą siły podczas DHL Innovation Day 2017

DHL i przedsiębiorcy łączą siły podczas DHL Innovation Day 2017

7 grudnia br. firma DHL zgromadziła czołowych liderów i start-upy w dziedzinie logistyki i technologii,...

Strategiczna współpraca Grupy Azoty i CTL Logistics

Strategiczna współpraca Grupy Azoty i CTL Logistics

Grupa Azoty podpisała porozumienie z CTL Logistics w sprawie m.in. przejęcia spółek celowych, a tym...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj