logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Wysyłka za rozsądną cenę, bez względu na rozmiar paczki

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma logistyczna General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. (GLS Poland) zmodyfikowała ceny przesyłek nadawanych w punktach GLS ParcelShop, dopasowując je do oczekiwań klientów.

Sprzedana na aukcji internetowej książka, prezent gwiazdkowy dla cioci z Gdańska czy też wujka z Austrii - jest wiele różnych powodów nadania paczki. Firma GLS Poland, dzięki doskonale rozwiniętej sieci ponad 700 punktów ParcelShop, na terenie całego kraju oferuje możliwość szybkiej i taniej wysyłki paczek, krajowych i międzynarodowych. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm sporadycznie korzystających z usług firm kurierskich.

Małe, ale śmiałe
Punkty ParcelShop GLS działają na zasadzie „shop in shop” - w kioskach, sklepach, punktach usługowych lub centrach handlowych. Spośród różnych kwestii warunkujących ich powstanie, do najważniejszych należą dobra lokalizacja - możliwość dogodnego dojazdu różnymi środkami transportu, miejsca parkingowe oraz długie godziny otwarcia - dostosowane do potrzeb klientów.

- O cenie usługi świadczonej w punktach ParcelShop decyduje wielkość, a nie waga paczki - mówi Tomasz Kroll, District Manager GLS Poland. Określa się ją na podstawie sumy długości najdłuższego i najkrótszego boku paczki.

Paczka wielkości XS będąca przesyłką krajową, teraz kosztuje tylko 15,98 zł brutto (12,99 zł netto). Niezwykle ważne jest również to, że jej Nadawca może korzystać z wielu oferowanych przez GLS udogodnień, takich jak: możliwość stałego śledzenia trasy przesyłki w czasie rzeczywistym, krótki czas dostawy, odpowiedzialność za przesyłkę do kwoty odpowiadającej wartości towaru - maksymalnie 1 000 zł oraz dwie bezpłatne próby dostawy. Pozostałe rozmiary przesyłek to S, M, L i XL. W przypadku doręczenia największej z nich na terenie kraju, koszt nadania wyniesie 45,00 zł brutto.

Z punktu ParcelShop do krajów UE
GLS szybko i sprawnie dostarcza przesyłki także do krajów europejskich, korzystając z sieci połączeń drogowych pomiędzy oddziałami krajowymi i partnerami grupy - zlokalizowanymi w 37 krajach. Przejrzysty system cenowy wpływa na podniesienie komfortu nadawania paczek międzynarodowych. - Podzieliliśmy Europę na cztery strefy - mówi Tomasz Kroll. - W pierwszej z nich umieściliśmy Niemcy oraz Czechy, jedne z najpopularniejszych kierunków eksportowych w punktach ParcelShop GLS Poland. Ceny nadania paczki do tych państw rozpoczynają się już od 69,00 zł brutto (56,10 zł netto). Równie dużą popularnością cieszy się także Holandia, w przypadku której najniższy koszt nadania paczki wynosi już 79,00 zł brutto. Punkty ParcelShop umożliwiają wysyłanie paczek do 24 krajów Unii Europejskiej.

Więcej informacji oraz szczegółowy cennik znajduje się na stronie internetowej GLS Poland: www.parcelshop.pl

Ostatnio zmieniany piątek, 18 październik 2013 10:25

Newsletter

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj