Zaloguj się

Ruszyła platforma "Przesyłki od Serca"

Przewoźnicy mają szansę pomagać potrzebującym dzięki swojej pracy. Serwis Clicktrans.pl uruchomił bowiem pierwszą w Polsce platformę transportu charytatywnego "Przesyłki od Serca", która łączy firmy transportowe z organizacjami dobroczynnymi.    

   Fundacje, stowarzyszenia, hospicja, domy dziecka i inne organizacje społeczne często borykają się z problemem kosztownego transportu, który ogranicza możliwości niesienia pomocy. W odpowiedzi na ten problem Clicktrans.pl stworzył program "Przesyłki od Serca", który łączy potrzebujących z uczynnymi przewoźnikami. Zasięg pomagania poprzez usługę transportową obejmuje nie tylko Polskę, lecz także inne kraje Europy.

   Wspólne pomaganie
- Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak przewoźnicy zareagowali na "Przesyłki od Serca" - podkreśla Michał Brzeziński z Clicktrans.pl. - Z wielkim uznaniem obserwujemy jak przewoźnicy, którzy sami mają ciężką pracę - są chętni do pomocy i poświęcenia. Program wystartował na początku grudnia i został już stałą częścią naszego serwisu - widzimy, że przewoźnicy z wielkim zaangażowaniem i życzliwością zgłaszają możliwości transportu dla przesyłek charytatywnych.

   Program "Przesyłki od Serca" jest oparty na zasadzie wspólnego pomagania. Giełda transportowa Clicktrans.pl bezpłatnie udostępnia przestrzeń, w której spotykają się potrzeby organizacji dobroczynnych i możliwości przewoźników dysponujących wolną przestrzenią ładunkową.  Wszystkie organizacje biorące udział w programie są zweryfikowane przez serwis Clicktrans.pl, a wystawiane ogłoszenia dotyczą tylko transportu darowizn i innych przesyłek związanych z działalnością dobroczynną. W ten sposób przewoźnik, który podejmuje się transportu przesyłki charytatywnej zyskuje pewność, że przyczynia się do pomocy potrzebującym.
 
   Uczynni Przewoźnicy
- Bardzo pozytywnie zaskoczył nas tak szybki i entuzjastyczny odzew ze strony przewoźników.  Jak się okazuje są bardzo chętni do pomocy i większość przesyłek od serca została dostarczona całkowicie bezpłatnie. Duży szacunek dla przewoźników za taką postawę - podkreśla Agnieszka Korzeniewska z Clicktrans.pl.

    Do tej pory przewoźnicy przewieźli między innymi sprzęt rehabilitacyjny dla hospicjum dziecięcego z Warszawy do Łodzi, leki dla chorego chłopca na prośbę stowarzyszenia z Krakowa do Gdańska i żywność dla fundacji z Gdańska. Każdy przewoźnik, który zrealizuje Przesyłkę od Serca otrzymuje status Uczynnego Przewoźnika - odznaczenie, które jest wyświetlane w profilu użytkownika na Clicktrans.pl. Do transakcji zawieranych w ramach programu organizacje wystawiają pozytywne komentarze co również daje przewoźnikom szansę na budowanie dobrej reputacji i zyskanie nowych zleceń.
   Więcej szczegółów na stronie: http://clicktrans.pl/przesylki-od-serca

Ostatnio zmieniany w wtorek, 19 styczeń 2016 15:41
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe