Zaloguj się

DSV Protect coraz popularniejsze

Wdrożona z początkiem listopada ubiegłego roku usługa DSV Protect, zapewniająca dodatkową ochronę podczas transportu drogowego, spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów. O tym, jak rozwija się nowy serwis operatora opowiada Anna Kowalska-Zientek, kierownik zarządzania ryzykiem, bezpieczeństwem i zgodnością w DSV Road.

   DSV Protect to usługa, której celem jest zwiększenie podstawowej ochrony przewożonych towarów. Jest to serwis o charakterze wartości dodanej, a klienci DSV Road docenili przede wszystkim możliwość ponadstandardowego zabezpieczenia swoich przesyłek w transporcie międzynarodowym za niewielką kwotę. Dla przypomnienia - DSV Protect, oprócz rozszerzenia odpowiedzialności DSV Road w ruchu międzynarodowym, zapewnia klientom także dodatkowe korzyści m.in. usprawnienie procesu reklamacji oraz przyspieszenie wypłaty rekompensaty.
   Po kilku miesiącach funkcjonowania usługi DSV Protect możemy stwierdzić, iż implementacja tego produktu była strzałem w dziesiątkę. Udowodniliśmy, że w przypadku niespodziewanych sytuacji klienci, których przesyłki zostały objęte tym serwisem, otrzymali nie tylko usługę zwiększającą wysokość odszkodowania wypłacanego przez DSV na wypadek ubytku, utraty lub uszkodzenia przewożonego towaru, ale również zwiększone bezpieczeństwo i priorytetową obsługę reklamacji.
   Mając świadomość tych wszystkich nieoczekiwanych zagrożeń, jakie mogą wystąpić podczas realizacji usługi transportu na każdym etapie łańcucha dostaw staraliśmy się jak najlepiej dostosować tę usługę do oczekiwań naszych klientów. Zebrane przez nas opinie klientów potwierdzają, że nam się to udało. Reklamacja dotyczące uszkodzenia towaru w przewozie są szybko rozpatrywane. Od momentu powstania szkody aż do dostarczenia towaru klienci są informowani o wszystkim oraz otrzymują instrukcje, jak powinniśmy postępować.
   Elementy, na które postawiliśmy podejmując decyzję o implementacji DSV Protect, a mianowicie zwiększone bezpieczeństwo przesyłek, priorytetowa obsługa reklamacji oraz szybka rekompensata poskutkowały wzrostem zadowolenia naszych klientów. Wysoki poziom satysfakcji klientów jest zaś gwarantem zapewnienia wysokiej jakości oferowanej przez nas usługi i dostosowania jej do ich potrzeb oraz oczekiwań. Efektywna oraz szybka obsługa reklamacyjna pozwoliła na zmianę typowego postrzegania reklamacji przez pryzmat trudnej sytuacji, wywołującej głównie rozczarowanie oraz niezadowolenie. Zmieniliśmy to negatywne postrzeganie poprzez wykorzystanie reklamacji oraz korzyści jakie dostarcza DSV Protect w celu usatysfakcjonowania naszych klientów.

Ostatnio zmieniany w piątek, 08 kwiecień 2016 09:42
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe