logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

MAN wozi świąteczną atmosferę

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 Czerwony ciągnik siodłowy MAN TGX 18.440 BLS 4x2 EfficientLine2 z kolorową naczepą przemierza w styczniu drogi naszego kraju wożąc świąteczną atmosferę.

   Widok zestawu drogowego w centrum miasta, w takich miejscach jak Hala Stulecia, Ergo Arena, czy katowicki Spodek, nie jest codziennością. To właśnie w tych i innych miejscach odbywają się koncerty zespołu Golec uOrkiestra, w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej "Świąteczna atmosfera - kolędy i pastorałki". Firma MAN Truck & Bus Polska wspiera tę trasę, jako oficjalny partner odpowiedzialny za transport sprzętu nagłośnieniowego, potrzebnego do organizacji koncertów.
   Przed występami, w ramach programu edukacyjno - prewencyjnego "998/112 Numery Twoich przyjaciół", odbywają się prelekcje dotyczące bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

- Cieszymy się, że organizatorzy trasy koncertowej zespołu Golec uOrkiestra po raz kolejny zaprosili nas do współpracy. To dla MAN duże wyróżnienie wspierać gwiazdy polskiej muzyki i zapewniać niezawodny transport -  powiedziała Marta Stefańska, odpowiedzialna za komunikację w firmie MAN Truck & Bus Polska.

- MAN już po raz drugi uczestniczy w tego typu wydarzeniu, zapewniając transport przybliża szerokiej publiczności swoją ofertę. Poprzednia trasa, przy której współpracowała nasza firma odbywała się wiosną 2015 r. w czasie koncertów zespołu IRA w 17 polskich miastach.

Ostatnio zmieniany piątek, 20 styczeń 2017 08:58

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

 Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

W ubiegłym roku zawirowań na rynku IT było wiele. Stagnacja w przetargach na informatyzację instytucji...

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN sukcesywnie zwalcza wykorzystywanie znaków graficznych i wizualnych, które łudząco przypominają zastrzeżone znaki towarowe,...

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo, światowy lider w produkcji artykułów spożywczych i napojów, wybrał ID Logistics, dostawcę usług logistycznych,...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj